Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)

Zwycięzcy II edycji

Poznajcie 3 zwycięzców II edycji konkursu. Zapoznajcie się z ciekawymi informacjami na temat każdej firmy i zobaczcie, jaki film nagraliśmy z każdym z nich.

Lark Leisure Homes

Z roku na rok przybywa pięknych miejsc, gdzie bazą noclegową są praktyczne, wolno stojące moduły, zwane potocznie domami mobilnymi. Lark w swojej ofercie ma ich około 120 i jest największym tego typu producentem w Europie Środkowo-Wschodniej.

SAGRA Technology

SAGRA Technology jest dziś jednym z czołowych w Polsce dostawców ekosystemu rozwiązań mobilnych wspierających sprzedaż, marketing i analitykę, oferowanych w chmurze.

Metal Madness

Bezkonkurencyjna jakość, innowacyjne, autorskie rozwiązania, artystyczne realizacje – to właśnie wyróżnia firmę Metal Madness, która na zamówienie projektantów wnętrz robi metalowe schody, meble, wielkie przeszklone ściany, drzwi i inne przedmioty.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.