Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)
/

Coraz więcej kobiet w IT na Pomorzu Zachodnim

„Na Pomorzu Zachodnim stale rośnie liczba firm informatycznych, a wraz z tym zapotrzebowanie na specjalistów. Jeszcze niedawno byli to przede wszystkim mężczyźni, ale to się zmienia – coraz więcej pań szuka zawodowych wyzwań w nowych technologiach” – mówi Krzysztof Barczyk, Dyrektor Gabinetu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Czytaj więcej
/

Wytrwałość siłą startupów z Pomorza Zachodniego

„Wysiłek i determinacja to pojęcia bliskie ludziom, którzy przez wiele miesięcy ciężko pracują, żeby z sukcesem wprowadzić na rynek swoje produkty lub usługi” – mówi Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Czytaj więcej
/

Pomorze Zachodnie stawia na startupy

„Założyciele zachodniopomorskich startupów mają jedną wspólną cechę: to ludzie z pasją, którzy przedkładają radość tworzenia nad wygodną, spokojną pracę w biurze czy korporacji” – mówi Michał Twardochleb, menadżer projektu WeP UP! West Pomeranian ICT Start Up Hub.

Czytaj więcej
/

Pomorze Zachodnie mekką golfistów

„W naszym regionie można spędzać wolny czas nie tylko na piaszczystej plaży, ale i na zielonych, pięknie ukształtowanych, cieszących się świetną opinią w Europie polach golfowych. To wyjątkowe miejsca” – mówi Krzysztof Barczyk, Dyrektor Gabinetu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Czytaj więcej
Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.