Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)
/

Zgłoś się do filmu

Cykl Pomorze Zachodnie INNOWACYJNE/KREATYWNE/NOWOCZESNE to materiały filmowe i prezentujące innowatorów i kreatorów z Pomorza Zachodniego. Chcemy pokazywać ludzi, którzy swoją pasję przekuwają w biznes, nie boją się ryzykować i urzeczywistniać nawet najbardziej szalonych pomysłów. Wierzymy, że Pomorze Zachodnie rozwija się dzięki Wam, dlatego wszystkie przygotowane materiały publikujemy w naszych mediach społecznościowych a także za pomocą innych kanałów komunikacji.

Chcemy, by usłyszał o Was świat!

Czytaj więcej
/

Konferencja Design – relacja i zdjęcia

23.11.2022 r. salę Opery na Zamku w Szczecinie wypełniły inspirujące przemowy, fascynujące pokazy, futurystyczne meble, sceniczne kostiumy. Gwiazdą konferencji Design był włoski innowator, Carlo Ratti. Na co dzień wykładowca słynnej Massachusetts Institute of Technology, twórca ekspozycji na EXPO, uznawany za jedną z osób, które będą zmieniać świat.

Czytaj więcej
/

R3 Polska

R3 to polska spółka założona w celu realizowania głównej misji przedsiębiorstwa, jaką jest budowanie systemu Smart RVM, wspierającego proces odzysku opakowań po napojach, motywowania do ich zwrotu oraz budowania świadomości proekologicznej społeczeństwa.

Czytaj więcej
/

Loduffka

Joanna Czajkowska przez wiele lat pracowała w dużej firmie farmaceutycznej. Niestety, przez redukcję etatów, spowodowaną oddziaływaniem epidemii COVID została zwolniona i wtedy postanowiła zrealizować swoje marzenia.

Czytaj więcej
/

#SYTObrunch

Magdalena Gogłoza jest pomysłodawczynią i główną wykonawczynią projektu #sytobrunch. Projekt narodził się ponad 6 lat temu. Został stworzony z miłości do jedzenia oraz drugiego człowieka. Nieznajome osoby siadają przy jednym, wspólnym stole, aby odkrywać to, co nieznane i nowe. Wkraczając w ten świat, w pakiecie z jedzeniem, każdy otrzymuje uśmiech, ciepło oraz wspólnotę.

Czytaj więcej
Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.