Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)
/

Pomorze Zachodnie atrakcyjne dla obcokrajowców

„Jesteśmy dumni, że w ostatnim czasie coraz więcej zagranicznych przedsiębiorców wiąże swoją przyszłość z Pomorzem Zachodnim” – mówi Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierd Geblewicz.

Czytaj więcej
/

Inwestowanie w pracownika na Pomorzu Zachodnim

„Dobry pracownik to skarb, bo od przygotowania i motywacji ludzi zależy rozwój firmy. Ale w pracownika trzeba inwestować, dlatego na Pomorzu Zachodnim powstaje coraz więcej firm specjalizujących się w szkoleniach i coachingu”  – mówi Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Czytaj więcej
/

Superżywność z Pomorza Zachodniego

„Grzyby marynowane z szyszką, ogórki kołobrzeskie, przetwory z malin – to tylko niektóre ze zdrowych, ekologicznych i wielokrotnie nagradzanych produktów z gospodarstw należących do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Pomorza Zachodniego” – zachwala Dyrektor Gabinetu Marszałka, Krzysztof Barczyk.

Czytaj więcej
/

Męskie pasje, męski biznes na Pomorzu Zachodnim

„Mówi się, że aby osiągnąć sukces, trzeba znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie, z odpowiednim pomysłem. Doświadczenie uczy jednak, że to my wyznaczamy to miejsce i ten czas” – mówi Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierd Geblewicz.

Czytaj więcej
Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.