Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)
/

Zgłoś się do filmu

Cykl Pomorze Zachodnie INNOWACYJNE/KREATYWNE/NOWOCZESNE to materiały filmowe i prezentujące innowatorów i kreatorów z Pomorza Zachodniego. Chcemy pokazywać ludzi, którzy swoją pasję przekuwają w biznes, nie boją się ryzykować i urzeczywistniać nawet najbardziej szalonych pomysłów. Wierzymy, że Pomorze Zachodnie rozwija się dzięki Wam, dlatego wszystkie przygotowane materiały publikujemy w naszych mediach społecznościowych a także za pomocą innych kanałów komunikacji.

Chcemy, by usłyszał o Was świat!

Czytaj więcej
/

Pomorze Zachodnie najlepsze na prezent – wyniki

Czas na wyniki konkursu „Pomorze Zachodnie najlepsze na prezent” kierowanego do zachodniopomorskich firm. Kapituła konkursowa wybrała wyjątkowe prezenty, prosto z naszego regionu, które wezmą udział w ogólnopolskiej kampanii „Pomorze Zachodnie najlepsze na prezent”.

Wszystkim finalistom gratulujemy. Już niedługo zobaczycie ich produkty również na naszych profilach!

Czytaj więcej
/

Wybieramy najlepszą firmę Pomorza Zachodniego

Już dziś wybierz najlepszą firmę w IV Konkursie gospodarczym „Twój biznes pod banderą sukcesu”, z pośród finałowej 20.

Celem Konkursu jest ukazanie Pomorza Zachodniego jako miejsca otwartego na nowoczesne gałęzie biznesu i innowacyjne pomysły na biznes. Potencjał gospodarczy Pomorza Zachodniego ukazany zostanie przez kreatywne i innowacyjne dokonania przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorców, a także takich firm, które są na początku swojej biznesowej drogi z województwa zachodniopomorskiego.

Czytaj więcej
/

Jak możemy Ci pomóc?

Chcemy poznać realne problemy z jakimi borykają się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, aby dostosować formy wsparcia do rzeczywistych potrzeb firm.
Twoja odpowiedź na kilka poniższych pytań ułatwi nam to zadanie.

Wypełnienie ankiety zajmie jedynie 2 minuty.
Uzyskane informacje zostaną wykorzystane wyłącznie w celu realizacji projektu „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje – etap II” i nie będą rozpowszechniane.

Czytaj więcej
/

Poznaj finalistów konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu”.

Wyłoniono 20 najlepszych firm w konkursie gospodarczym „Twój biznes pod banderą sukcesu”

skierowanym do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających na Pomorzu Zachodnim

Zobacz listę finalistów

Czytaj więcej
Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.