Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)
/

Zgłoś się do filmu

Cykl Pomorze Zachodnie INNOWACYJNE/KREATYWNE/NOWOCZESNE to materiały filmowe i prezentujące innowatorów i kreatorów z Pomorza Zachodniego. Chcemy pokazywać ludzi, którzy swoją pasję przekuwają w biznes, nie boją się ryzykować i urzeczywistniać nawet najbardziej szalonych pomysłów. Wierzymy, że Pomorze Zachodnie rozwija się dzięki Wam, dlatego wszystkie przygotowane materiały publikujemy w naszych mediach społecznościowych a także za pomocą innych kanałów komunikacji.

Chcemy, by usłyszał o Was świat!

Czytaj więcej
/

Konferencja Marketing & Zarządzanie

Nie będą pamiętać, co mówiłeś. Nie będą pamiętać, co robiłeś. Ale zapamiętają, co czuli dzięki tobie. To, co najważniejsze w relacjach międzyludzkich, buduje również sukces marki. Transakcje business-to-business zastępuje relacja human to human – przekonywał Martin Lindstrom, gość specjalny konferencji „Marketing & Zarządzanie” zorganizowanej przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza. Wydarzenie podsumowujące drugą edycję programu mentorskiego dla zachodniopomorskich przedsiębiorców wywołało ogromne zainteresowanie. I duże nadzieje na sukcesy kolejnych lokalnych firm.

Czytaj więcej
/

Konkurs „Program mentorski” rozstrzygnięty!

Informujemy, że druga edycja Konkursu pn.: „Program mentorski” została rozstrzygnięta. Do udziału w konkursie zgłosiło się 25 firm z których Kapituła konkursu wybrała jedną – ambitną i gotową na nowe wyzwania firmę z Pomorza Zachodniego.

Czytaj więcej
/

Strefa Pomorza Zachodniego na 29 Pol’and’Rock Festival

Rozpoczynamy pracę nad strefą Pomorza Zachodniego podczas 29 Pol’and’Rock Festival. Szukamy ciekawych inicjatyw, które wypełniły by czas oraz przestrzeń naszej strefy.

Czytaj więcej
/

Konferencja Design – relacja i zdjęcia

23.11.2022 r. salę Opery na Zamku w Szczecinie wypełniły inspirujące przemowy, fascynujące pokazy, futurystyczne meble, sceniczne kostiumy. Gwiazdą konferencji Design był włoski innowator, Carlo Ratti. Na co dzień wykładowca słynnej Massachusetts Institute of Technology, twórca ekspozycji na EXPO, uznawany za jedną z osób, które będą zmieniać świat.

Czytaj więcej
Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.