Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)
/

Zgłoś się do filmu

Cykl Pomorze Zachodnie INNOWACYJNE/KREATYWNE/NOWOCZESNE to materiały filmowe i prezentujące innowatorów i kreatorów z Pomorza Zachodniego. Chcemy pokazywać ludzi, którzy swoją pasję przekuwają w biznes, nie boją się ryzykować i urzeczywistniać nawet najbardziej szalonych pomysłów. Wierzymy, że Pomorze Zachodnie rozwija się dzięki Wam, dlatego wszystkie przygotowane materiały publikujemy w naszych mediach społecznościowych a także za pomocą innych kanałów komunikacji.

Chcemy, by usłyszał o Was świat!

Czytaj więcej
/

Rozmowa z trójką finalistów konkursu „Twój Biznes pod Banderą Sukcesu”

Posłuchaj rozmowy z trójką finalistów konkursu „Twój Biznes pod Banderą Sukcesu”: – Pawła Łastowski – North.pl – Pauliny Kołaczek – GWP Brand / EBNH – Rafał Buciak – LegowiskaPluszowe.pl i poznaj kulisy ich biznesu na polskim rynku. Firma North.pl to pionier ekorozwiązań, to dzięki nim możesz naprawić praktycznie każdy sprzęt AGD i RTV. Paulina Kołaczek, kreatorka marki GWP Brand dzieli się, jak jej firma zdobywa Polskie serca modą i jednocześnie angażuje się w edukację społeczną. LegowiskaPluszowe.pl to przede wszystkim antystresowe chmurki, które kochają nie tylko psy!

Czytaj więcej
/

Posłuchaj nas na Spotify

Seria podcastów Pomorze Zachodnie Kreatywne / Innowacyjne / Nowoczesne to kontynuacja naszych opowiadań o przedsiębiorcach z branży kreatywnej i nowych technologii, a także młodych zdolnych na początku swojej drogi w biznesie. Posłuchajcie inspirujących mówców, a dowiecie się jakimi narzędziami wsparcia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw dysponuje samorząd województwa zachodniopomorskiego, a także wymienić się doświadczeniami.

Posłuchaj już dziś.

Czytaj więcej
/

Pomorze Zachodnie najlepsze na prezent – wyniki

Czas na wyniki konkursu „Pomorze Zachodnie najlepsze na prezent” kierowanego do zachodniopomorskich firm. Kapituła konkursowa wybrała wyjątkowe prezenty, prosto z naszego regionu, które wezmą udział w ogólnopolskiej kampanii „Pomorze Zachodnie najlepsze na prezent”.

Wszystkim finalistom gratulujemy. Już niedługo zobaczycie ich produkty również na naszych profilach!

Czytaj więcej
Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.