Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)
/

KONKURS NA INSTALACJE ARTYSTYCZNE

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekty wolnostojącej instalacji artystycznej promującej Pomorze Zachodnie. Instalacja powinna odzwierciedlać hasło “Kreatywne, Innowacyjne, Nowoczesne” i przyczyniać się do zwiększenia rozpoznawalności Pomorza Zachodniego.

Czytaj więcej
/

Artile Manufaktura Płytek Ceramicznych

Marta Dzięgielewska jest właścicielką firmy Artile Manufaktura Płytek Ceramicznych. Produkuje ręcznie formowane kafelki, mozaiki i różnego rodzaju dekory ścienne.

Z zawodu jest archeologiem, rzemiosło artystyczne i ceramika były istotnym materiałem służącym do badań oraz podstawą codziennej pracy, co zainspirowało ją do założenia własnej firmy w tej dziedzinie. Pomysł na firmę, której domeną miały stać się wyjątkowe, artystyczne produkty z kategorii materiałów wykończeniowych, powstał w wyniku chęci połączenia doświadczenia zawodowego z pasją. Choć rękodzieło to niełatwy biznes, wciąż tworzy i realizuje kolejne projekty.

Czytaj więcej
/

Anna Sienkiewicz

Anna Sienkiewicz jest absolwentką UAM – kierunku historia sztuki oraz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu – kierunku krytyka i promocja sztuki oraz pedagogika sztuki. Jest członkinią Interdyscyplinarnego Koła Szkoły Doktorskiej US. Po studiach wróciła do Szczecina i z powodzeniem zajęła się współtworzeniem szczecińskiego środowiska artystycznego najpierw poprzez praktyki w Szczecińskim Inkubatorze Kultury, następnie poprzez współpracę z Fundacją Artmosphere przy Festiwalu Kids Love Design oraz wystawie „Bauhaus – szkoła nie tylko dla dorosłych”. Organizowała także własne inicjatywy m.in. wystawę „Biały Szum” w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza.

Czytaj więcej
/

Cuda Celestyny

Celestyna Krajczyńska czyli #CudaCelestyny to pozytywnie zakręcona osoba kochająca słodycze i dobre jedzenie. Z wykształcenia ekonomistka z zamiłowania kucharka, cukierniczka, pasjonatka zdrowego trybu życia i wielu innych ciekawych tematów.

Czytaj więcej
Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.