Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)
/

Zmiany w rankingu graczy!

Uprzejmie informujemy, że w wyniku niezgłoszenia się zwycięzców z pierwotnej listy TOP 20 nagrody przechodzą do kolejnych osób w rankingu uczestników gry Giełda Biznesu. Poniżej umieszczamy zaktualizowaną listę zwycięskiego rankingu TOP 20 uczestników grywalizacji. Jeszcze raz gratulujemy serdecznie! 

Czytaj więcej
/

Zwierzęce pasje firm z Pomorza Zachodniego

„Firmy z Pomorza Zachodniego udowadniają, że do rozkręcenia dużego biznesu nie potrzeba dużego wkładu własnego. Ważniejsza jest pasja – a tej naszym przedsiębiorcom nie brakuje!” – mówi Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Czytaj więcej
/

Kreatywność i pasja na Pomorzu Zachodnim

„Innowacyjność, nowatorskość, kreatywność to parametry definiujące nowoczesny biznes. Ale to nie znaczy, że trzeba stwarzać świat na nowo – trzeba po prostu na niego spojrzeć z innej perspektywy. Tylko wtedy otworzą się nowe horyzonty, nowe drogi myślenia i działania. To wyjątkowa umiejętność, ale na Pomorzu Zachodnim nie brakuje wyjątkowych przedsiębiorców, którzy mają silną potrzebę dzielenia się i zarażania innych swoją pasją” – mówi Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierd Geblewicz.

Czytaj więcej
/

Już znamy ranking graczy!

Pierwsze nagrody przyznane! Zakończyliśmy weryfikację graczy Giełdy Biznesów. Ranking umieszczamy poniżej.

Czytaj więcej
Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.