/
Marszałek Olgierd Geblewicz przemawia na scenie

Spotkanie świąteczne inwestorów i eksporterów – podsumowanie 2017 roku

19 grudnia 2017 r. na zaproszenie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, do Opery na Zamku w Szczecinie przybyło 150 przedstawicieli firm należących do grona wiodących inwestorów i eksporterów z Pomorza Zachodniego, aby w przedświątecznej atmosferze podsumować rok 2017.

Zorganizowany przez Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów bożonarodzeniowy mikser biznesowy dla inwestorów i eksporterów z Województwa Zachodniopomorskiego stanowił okazję do podtrzymania dobrych relacji samorządu z przedsiębiorcami, jak również do podkreślenia roli, jaką bezpośrednie inwestycje zagraniczne oraz inwestycje realizowane przez rodzime firmy odgrywają w rozwoju Pomorza Zachodniego. Podczas business miksera przybyli przedsiębiorcy mieli okazję do podsumowań, dyskusji, wymiany doświadczeń, rozmów na temat zrealizowanych inwestycji oraz planów dotyczących kolejnych lat.

publiczność słucha pana marszałka
W czasie imprezy podsumowującej rok 2017 nie mogło zabraknąć specjalnych podziękowań dla przedsiębiorców z regionu za dotychczasową współpracę oraz aktywne działania na rzecz wspierania potencjału inwestycyjnego i eksportowego Województwa.

Przejdź do pozostałch wiadomości