Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)

Nagrody

Warsztaty, podczas których nauczysz się myśleć strategicznie o produkcie, poznasz tajniki design thinking, dowiesz się, jak skutecznie negocjować; wejściówki na największe, krajowe i międzynarodowe imprezy branżowe; szansa na poznanie najlepszych specjalistów ze świata biznesu, nowych technologii i reklamy…

Każdy wie najlepiej w jakim kierunku chciałby rozwijać swoje umiejętności – wszystkie nagrody w konkursie są zaprojektowane tak, żeby odpowiedzieć na indywidualne potrzeby.

Zarówno laureaci, jak i zwycięzcy konkursu sami wybierają nagrodę. Vouchery mogą zostać przeznaczone na rozwój indywidualnych i biznesowych kompetencji.

Statuetka Bandera Sukcesu 2018

Dla przedsiębiorców

Dla laureatów

12 laureatów konkursu otrzyma bon o wartości 600 zł.

Bon do wykorzystania na: szkolenia, warsztaty, targi, udział w imprezach branżowych lub inne usługi, które mogą w korzystny sposób wpłynąć na rozwój i poszerzenie kompetencji pracowników.

Ponadto, laureaci wezmą udział w szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej Pomorza Zachodniego!

Dla zwycięzców

3 zwycięzców konkursu otrzyma bon o wartości 6 000 zł.

Bon do wykorzystania na: szkolenia, warsztaty,  targi, udział w imprezach branżowych lub inne usługi, które mogą w korzystny sposób wpłynąć na rozwój firmy i poszerzenie kompetencji pracowników.

Każdy sam wybierze nagrodę dopasowaną do swoich potrzeb!

Ponadto, zwycięzcy wezmą udział w szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej Pomorza Zachodniego!

Każdy zwycięzca zostanie również uhonorowany statuetką „Bandera Sukcesu”.

Dla nominujących

1 osoba

która najlepiej uargumentuje, dlaczego zgłaszany przez nią przedsiębiorca powinien znaleźć się w konkursie, otrzyma nagrodę w postaci tabletu Apple iPad 128GB Wi-Fi.

Dla głosujących

15 osób

które zajmą najwyższe miejsca w grywalizacji na Giełdzie Biznesu, otrzyma nagrodę w postaci tabletu Apple iPad 128GB Wi-Fi.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.