Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)

Laureaci II edycji

Poznajcie 15 laureatów II edycji konkursu. Zapoznajcie się z ciekawymi informacjami na temat każdej firmy i zobaczcie, jaki film nagraliśmy z każdym z nich.

Jacht

Lark Leisure Homes

Z roku na rok przybywa pięknych miejsc, gdzie bazą noclegową są praktyczne, wolno stojące moduły, zwane potocznie domami mobilnymi. Lark w swojej ofercie ma ich około 120 i jest największym tego typu producentem w Europie Środkowo-Wschodniej.

All Good / Coffeedesk

Coffeedesk to nie tylko sklep – to ciągłe poszukiwania najwyższej jakości ziaren, kreowanie trendów oraz promocja wartościowych producentów.

Clochee

Firma kosmetyczna Clochee od samego początku na pierwszym miejscu stawia ekologię. Jest ona wpisana w DNA marki. Od samego początku troskliwie dobiera surowce, dba też o ekologiczność opakowań.

BIC Electric

BIC Electric to firma o polsko-duńskim DNA. Obecnie zatrudnia ponad 200 specjalistów i realizuje niesamowite projekty na całym świecie. Ich domeną jest elektryka i mechanika linii produkcyjnych, centrów dystrybucyjnych, budynków przemysłowych. Działa również w energetyce wiatrowej.

SAGRA Technology

SAGRA Technology jest dziś jednym z czołowych w Polsce dostawców ekosystemu rozwiązań mobilnych wspierających sprzedaż, marketing i analitykę, oferowanych w chmurze.

Metal Madness

Bezkonkurencyjna jakość, innowacyjne, autorskie rozwiązania, artystyczne realizacje – to właśnie wyróżnia firmę Metal Madness, która na zamówienie projektantów wnętrz robi metalowe schody, meble, wielkie przeszklone ściany, drzwi i inne przedmioty.

Greenbox

Greenbox to ludzie pełni pasji, którzy wspólnie tworzą produkcje najwyższej jakości. Filozofią firmy jest dostarczanie wizjonerskich filmów niezależnie od ich rodzaju, czasu trwania i miejsca emisji. Jej priorytetem nie jest budżet, ale ludzie i pomysły stojące za nimi. 

ODERRO

Szczecińska Manufaktura Czekolady ODERRO zajmuje się rzemieślniczą produkcją wyrobów czekoladowych z czekolady z fabryki Gryf. Czekoladowe historie – jej pierwszy produkt – nie powstałby, gdyby nie ta lokalnie wytwarzana wyjątkowa czekolada, a pomysłu na biznes nie byłoby, gdyby nie przygraniczna lokalizacja.

Tidio

Pasja to ich źródło rozwoju i wzrostu. Rozwiązaniem kreowanym przed Tidio jest live chat wspierany przez chatboty. Umożliwia on właścicielom małych firm e-commerce komunikowanie się ze swoimi klientami w czasie rzeczywistym. W tej chwili Tidio jest 7. Najczęściej używanym live chatem na świecie.

Żegluga na Odrze

Pasja jest siłą napędową wszelkich działań Leszka Kiełtyki, właściciela Żeglugi na Odrze. Praca za sterem niezmiennie sprawia mu przyjemność, podobnie jak realizowanie kolejnych zleceń i podejmowanie nietypowych wyzwań: przewozu wodą towarów masowych i nadgabarytów.

SAPS Enterprise

SAPS Enterprise wprowadziło na rynek rewolucyjne systemy: Bite Stop, uniemożliwiający psu gryzienie smyczy, oraz Shock Absorbing, amortyzujący nagłe szarpnięcia smyczy. Ten wynalazek znalazł również zastosowanie w ochronie przewodów przed gryzoniami i małymi ssakami.

Vulcan Training Center

Vulcan Training Center szkoli osoby pracujące w przemyśle Oil&Gaz oraz WIND i jako jedyni w Polsce posiadają akredytację OPITO – organizacji wyznaczającej standardy w szkoleniach O&G. Tysiące przeprowadzonych przez VTC szkoleń świadczą o tym, jak bardzo taki ośrodek był potrzebny.

Hydroline

Jeden z największych producentów hydrauliki w Finlandii i jeden z najbardziej innowacyjnych wytwórców siłowników na świecie. Może zaprojektować, wykonać prototyp i wyprodukować każdy siłownik hydrauliczny.

PDC Logistics

Mają „seksowny” produkt (części, akcesoria i odzież motocyklową), tworzą środowisko pracy sprzyjające zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz ambitnie podeszli do rewitalizacji terenu po byłej fabryce kabli w Załomiu.

GSG Industria

GSG Industria tworzy innowacyjne, unikalne w skali światowej rozwiązania w zakresie technologii bezwykopowych. Projektuje i wykonuje bezwykopowe naprawy sieci wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych oraz zajmuje się utrzymaniem i eksploatacją sieci deszczowych oraz kanalizacyjnych.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.