Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)

Zwycięzcy I edycji

Poznajcie 6 zwycięzców I edycji konkursu. Zapoznajcie się z ciekawymi informacjami na temat każdej firmy i zobaczcie, jaki film nagraliśmy z każdym z nich.

Escape Room Supplier

W Supplierze kreatywność zderza się z najnowszymi technologiami. Realizując projekty mechanicznych i elektronicznych efektów specjalnych do escape roomów, uwalniamy kreatywność klientów. Nasze produkty nie wymagają wiedzy technicznej. Są jak klocki LEGO – dopracowane, wytrzymałe, łatwe w obsłudze. Działamy na całym świecie: na 6 kontynentach, w 58 krajach.

Rentumi

Najpierw wynajmowaliśmy mieszkania na pokoje dla studentów. Gdy ilość pracy w excelu stała się zbyt duża, zautomatyzowaliśmy płatności czynszów. Aplikacja Rentumi to automatyczne księgowanie czynszów, zgłaszanie awarii, zdalne podpisywanie umowy najmu, zarządzanie stanem liczników itd.

Hortulus

Hortulus powstał z miłości do natury i chęci dzielenia się tym, co piękne. Pasję i wykształcenie łączymy z promocją ogrodnictwa i edukacją. Nasze ogrody stanowią największą kolekcję roślin strefy klimatycznej 7b i najliczniej odwiedzaną atrakcję Pomorza Zachodniego.

Lark Leisure Homes

Pomysł firmy zrodził się z pasji do podróżowania. Z roku na rok powstaje coraz więcej pięknych miejsc, gdzie bazą noclegową są wolno stojące moduły – domy mobilne. Nasz fabryka to największe tego typu przedsiębiorstwo w Europie Środkowo-Wschodniej. Produkujemy szkieletowe konstrukcje domów mobilnych, modułów sanitarnych i odnowy biologicznej.

MABO

Firma produkuje konstrukcje stalowe dla przemysłu, budownictwa i infrastruktury komunikacyjnej, wpisując się w specjalizacje Pomorza Zachodniego. Stawiamy na rozwój przez wdrażanie innowacji. 50% sprzedaży zasila rynki europejskie, czemu sprzyja dogodne położenie Szczecina.

Vortex

Jesteśmy zafascynowani naturą. Czy wiatr kiedykolwiek przestanie wiać, a słońce świecić? To niewyczerpane źródło jest darem natury, z którym postanowiliśmy pracować. Stworzyliśmy firmę zajmującą się realizacją projektów farm wiatrowych i fotowoltaicznych, w 100% związanych z zieloną energią.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.