Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)

Kapituła

Poznaj skład Kapituły Konkursu, czyli osoby, które podzieliły się z przedsiębiorcami doświadczeniem budowania i prowadzenia prosperującej firmy na Pomorzu Zachodnim.

Ciężarówka na drodze

Niezależnie od uczestników „Giełdy Biznesu” swoich faworytów wybrali także Członkowie Kapituły Konkursu.

Łącznie Kapituła wybrała 3 zwycięzców. Dokonując oceny Członkowie Kapituły kierowali się informacjami przesłanymi przez kandydatów oraz materiałami filmowymi.

Laura Hołowacz

Wizjonerka, uosobienie kreatywności, inspiracji i przedsiębiorczości. Prezeska Zarządu i współzałożycielka CSL, regionalnego lidera branży TSL., znanego także z renowacji Starej Rzeźni w Szczecinie.

Zbigniew Nagay

Strateg, pasjonat i mecenas sportu. Prezes Zarządu i współzałożyciel rodzinnej firmy Radex, zaopatrującej w urządzenia i środki czystości największe zakłady przetwórstwa spożywczego w Polsce i Europie.

Sławomir Czumak

Doświadczony biznesmen. Członek Zarządu firmy Backer OBR – światowej klasy producenta elektrycznych elementów grzejnych, rezystorów i paneli sterujących do pomp ciepła.

Wybór Kapituły konkursu:

  • w kategorii mikrofirm: Escape Room Supplier, dostawca rozwiązań dla escape roomów,
  • w kategorii małych firm: Ogrody Hortulus,
  • w kategorii średnich firm: Vortex Energy Polska, specjalista od odnawialnych źródeł energii.
Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.