Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)

Gala Finałowa

W dniu 14 października 2019 r. o godz. 18.00, w Netto Arenie w Szczecinie, poznaliśmy i nagrodziliśmy najlepszych przedsiębiorców Pomorza Zachodniego.

II edycja Konkursu Gospodarczego „Twój biznes pod banderą sukcesu”

Na Gali Finałowej, która odbyła się 14 października w Netto Arenie w Szczecinie, 3 zwycięskie firmy – Metal Madness, Lark Leisure Homes, Sagra Technology – odebrały z rąk Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierda Geblewicza, statuetki „Bandery Sukcesu”.

Zobaczcie, co działo się na scenie!

Spośród 15 laureatów 2 etapu Konkursu internauci w otwartym głosowaniu wybrali 3 najciekawsze firmy Pomorza Zachodniego.

Zwycięzcy oprócz statuetek otrzymali również bony o wartości 6 000 zł do wykorzystania na szkolenia, warsztaty i targi branżowe dopasowane do własnych potrzeb.

Pozostali laureaci otrzymali bony o wartości 600 zł, które będą mogli przeznaczyć na poszerzenie kompetencji pracowników.

Uczestnicy Gali wysłuchali prelekcji Łukasza Krasonia, który opowiadał o tym, jak osiągnąć sukces osobisty i biznesowy. Na Gali obecni byli znani influencerzy: Matura to Bzdura, 7 metrów pod ziemią, Dla Pieniędzy. Wydarzenie brawurowo poprowadził dziennikarz telewizyjny Mateusz Hładki, a wieczór uświetniła swoim występem Ania Dąbrowska.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z Gali Finałowej:

Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.