Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)

Gala Finałowa

Na Gali Finałowej, która odbyła się 11 grudnia 2018 r. w hali Netto Arena w Szczecinie, 6 zwycięskich firm odebrało „Bandery Sukcesu”.

Zobaczcie jak było!

Trzech zwycięzców wskazała Kapituła Konkursu. Trzech następnych, uczestniczący w otwartym głosowaniu internauci. Zwycięskie firmy, oprócz statuetki, otrzymały 10 000 zł do wykorzystania na szkolenia, warsztaty lub targi branżowe. 24 laureatów – otrzymało bony o wartości 600 zł. Wszystkie firmy zostały bohaterami spotów reklamowych w kampanii wizerunkowej Pomorza Zachodniego.

Prowadzącymi Galę były gwiazdy telewizji – Agnieszka Cegielska i Jarosław Kuźniar. W części motywacyjno-inspiracyjnej wzięli udział Olga Kozierowska i Przemysław Kossakowski. Zwieńczeniem wydarzenia był występ Orkiestry Adama Sztaby z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej.

Na wydarzeniu pojawili się również przedstawiciele znanych influencerów: Mateusza Grzesiaka, Krzysztofa Gonciarza, a także Jack Gadowski, którzy przeprowadzili relację z Gali na swoich kanałach.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z Gali:

Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.