Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)

Zasady konkursu

Latarnia morska
Przyjmowanie zgłoszeń

Konkurs skierowany jest do mikro, małych i średnich firm oraz do startupów z Pomorza Zachodniego. Startupy mają zagwarantowane maksymalnie 3 miejsca w każdej kategorii laureatów. Aby zgłosić swoją firmę do konkursu musicie wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest w zakładce „Zgłoszenia”.

Na podstawie odpowiedzi zawartych w formularzu wytypujemy 15 najbardziej inspirujących, innowacyjnych przedsiębiorstw w regionie i zaprosimy ich do udziału w dalszej części konkursu.

Każdy może też sam nominować firmę/startup, będąc jego klientem, współpracownikiem lub po prostu znajomym. W takim przypadku skontaktujemy się z nominowanymi kandydatami i osobiście zaprosimy ich do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Autor najbardziej interesującej nominacji zostanie nagrodzony tabletem Apple iPad 128GB WiFi.

Termin nadsyłania zgłoszeń dla firm upływa 25 czerwca 2019, o godz. 23.59, a dla nominujących – 13 czerwca 2019 r., o godz. 23.59. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Nominacje

Znasz kogoś, kto prowadzi biznes wart zauważenia? Nominuj!

Nominacje są szansą dla mieszkańców, by wskazać wyjątkowe firmy/startupy, które zasługują na udział w konkursie. Wskazane przez internautów firm zaprosimy do konkursu.

Formularz nominacji dostępny jest w zakładce „Zgłoszenia„. Zadanie jest bardzo proste, ale będzie wymagało wykazania się kreatywnością, bo im ciekawiej opiszesz nominowaną firmę tym większa szansa, że nagroda trafi do Ciebie!

Uwaga! Nominacja nie jest warunkiem udziału w konkursie i nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem firmy do rywalizacji.

Wybór laureatów

Na podstawie zgłoszeń wytypujemy po 5 przedsiębiorstw w każdej z 3 kategorii – mikro, małych i średnich firm. Startupom gwarantujemy maksymalnie 3 miejsca w każdej kategorii laureatów.

Co będziemy oceniać?

  • twoją historię – np. pomysł na założenie biznesu, motywacje założycieli, itp.
  • twoją drogę do sukcesu – np. osiągnięcia, wdrożenia nowych technologii, nagrody i wyróżnienia, itp.
  • twoją innowacyjność i przewagę na rynku.
Prezentacja laureatów

Laureaci Konkursu wezmą udział w kampanii promującej potencjał gospodarczy Pomorza Zachodniego. W ramach tej kampanii wspólnie z każdym laureatem stworzymy filmy, które poprzez ukazanie biznesowych historii i sukcesu laureatów, będą umacniały gospodarczy wizerunek Pomorza Zachodniego oraz ukazywały wysoki poziom innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu.

Głosowanie użytkowników

Otwarte głosowanie to kluczowy moment konkursu. Wszystkich internautów zapraszamy do grywalizacji, czyli wirtualnego zakupu akcji swoich faworytów na „Giełdzie Biznesu”.  Tu każdy może się poczuć jak prawdziwy inwestor. Wprawdzie monety są wirtualne, ale profile firm-laureatów – jak najbardziej prawdziwe!

Otwarte głosowanie, czyli „Giełda Biznesu” ruszy 27 sierpnia 2019 r., a zakończy się 16 września o godz. 23:59.

W trakcie głosowania poznacie prawdziwe historie firm / startupów, ich osiągnięcia, innowacyjność i plany na przyszłość. Stworzone filmy pokażą specyfikę działalności każdego z laureatów.

Głosujący spośród firm / startupów wybiorą:

  • 1 zwycięzcę z kategorii mikroprzedsiębiorstw
  • 1 zwycięzcę z kategorii małych przedsiębiorstw
  • 1 zwycięzcę z kategorii średnich przedsiębiorstw

Zwyciężą te przedsiębiorstwa, których akcje na „Giełdzie Biznesu” w momencie zakończenia gry, będą najdroższe.

Nagrodzimy także 15 graczy „Giełdy Biznesu”, którzy dokonają najlepszej inwestycji w ramach jednej tury gry.

Więcej o nagrodach i innych korzyściach czekających na zwycięzców, dowiesz się w zakładce >>Nagrody<<.

>>Giełda Biznesu startuje 28 sierpnia 2019, a zakończy się 16 września 2019.

Gala Finałowa

Podsumowanie konkursu, w ramach którego nagrodzimy wszystkich zwycięzców i laureatów nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej – 14 października 2019 r. w hali Netto Arena w Szczecinie.

Podczas wydarzenia nagrodzeni zostaną:

  • zwycięzcy wybrani przez graczy – inwestorów na „Giełdzie Biznesu” w każdej z kategorii mikro, małych i średnich firm z uwzględnieniem startupów (w sumie 3 podmioty)
  • pozostali laureaci (12 podmiotów)

Galę poprowadzą gwiazdy telewizji, a kto będzie atrakcją wieczoru dowiecie się wkrótce…

Udział w Gali to znakomita okazja do inspirujących spotkań, poznania wszystkich laureatów oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału!

Załączniki

Regulamin Konkursu:

Pobierz plik
Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.