WIKK.ME

„Wierzymy, że dobre śniadanie jest zapowiedzią dobrego dnia, dlatego wszystko, co robimy, robimy dla wspólnej przyjemności – naszej i Twojej. Wierzymy w moc kobiet i tę wiarę nieustannie w sobie pielęgnujemy. Podobnie jak przeświadczenie, że poważny biznes można stworzyć z potrzeby serca, że można się zainspirować daleko stąd, ale stworzyć coś, co działa tu. Uważamy, że warto smakować, marzyć, uczyć się, stawiać na swoim. Że w całej swojej niedoskonałości warto próbować zmieniać świat na odrobinę lepszy”.

WIKK.ME to tętniąca życiem manufaktura prowadzona przez trzy siostry: Wiki, Anię i Julię, które cenią to co zdrowe i naturalne. Została założona jako pierwsza taka manufaktura w Polsce i do tej pory jest jedynym miejscem gdzie naturalne, najwyższej jakości granole wypiekane są na zamówienie, tuż przed dostawą do klienta. W jego ręce trafiają świeże, wolne od konserwantów oraz rafinowanego cukru granole. Przedsiębiorstwo i jego produkt jest odpowiedzią na potrzebę świadomego klienta, który chcemy aby jedzenie było pyszne, dostarczało przyjemności ale było również zdrowe i wpływało pozytywnie na nasz dobrostan fizyczny i psychiczny. Składy tworzonych przez Wikk.me granoli opracowywane są we współpracy z dietetykiem i technologiem żywności, aby spełniały określone funkcje. Ponad połowa składu to wyjątkowe surowce: pistacje, orzechy pekan, nerkowce, migdały, chia, jagody goji i inne superfoods. Sprawdzane są pochodzenie surowców oraz uczciwe praktyki dostawców, a wypiekanie granoli na zamówienie pozwala wyelminować problem nadprodukcji i wyrzucania do kosza produktów, które nie zdążyły się sprzedać przed upływem terminu ważności. Produkty Wikk.me sprzedawane są przez Internet oraz w ponad 50 sklepach w całej Polsce.

„Wierzymy, że wyniki biznesowe mają znaczenie tylko wtedy, gdy przynoszą poprawę zdrowia, stanu środowiska i społeczeństwa jako całości”. 

www.wikk.me

WIKK Wiktoria Staszak Staszków, ul. Moniuszki 8, 72-100 Goleniów