WIKK.ME

Dobre śniadanie jest zapowiedzią dobrego dnia.

Czerp radość i energię z granoli wikk.me

Vanilla Apple Granola, od kilku miesięcy to najlepiej sprzedająca się Granola produkowana na Pomorzu Zachodnim. Wypiekana tuż przed dostawą do klienta. To wypieczone do doskonałej chrupkości płatki jabłka obtoczone w cynamonie i wanilii oraz galgancie z dodatkiem orzechów pekan i subtelnym dodatkiem białej, kremowej, belgijskiej czekolady i leśnej jagody dla przełamania słodyczy. Idealna na jesienne, chłodne poranki.

Od zawsze chciałyśmy stworzyć produkt, który wniesie nową jakość w życie innych. To idealny wybór na prezent dla tych, którzy zwracają uwagę na wyjątkowe połączenie smaków, naturalny skład produktów i ich wysoką jakość, a jednocześnie czerpią z życia, dosłownie je smakują.

Dlaczego warto wybrać granolę od Wikk.Me?

Nasze produkty tworzone są z myślą̨ o sprawianiu przyjemności sobie oraz najbliższym, z potrzeby serca z wielkim uczuciem. Komponowanie smaków granoli stało się ich prawdziwą pasją, tworzą autorskie przepisy, które łączą smak i wartości odżywcze potrzebne do efektywnego funkcjonowania. Każdy składnik dobierany jest ze starannością, zwracana jest uwaga na jego jakość i pochodzenie. Czuć to w każdym z produktów wikk.me, które nie są jedynie słodką przekąską – pozwalają zatrzymać się, rozkoszować chwilą, czerpać przyjemność z drobnych rzeczy.

WIKK.ME to tętniąca życiem manufaktura, prowadzona przez trzy siostry, które cenią to, co zdrowe i naturalne. Wypełniona zapachami, energią i pasją, przekładającymi się na jakość, którą trudno znaleźć gdziekolwiek indziej.

Granola wypiekana jest na płatkach owsianych posiadających certyfikat BIO oraz znak jakości DEMETER co oznacza, że pochodzą z upraw biodynamicznych, oznaczających żywność najwyższej jakości, gdzie nie wolno używać żadnej chemii, ani żadnych sztucznych środków ochrony roślin. oznaczający żywność najwyższej jakości.

Wszystkie granole wypiekane są na zamówienie, tuż przed samą dostawą. W ręce klienta trafia zawsze świeża, idealnie chrupiąca pełna aromatu i smaku bez dodatku sztucznych utrwalaczy. Granole zostały nagrodzone w Konkursie „Twój sukces pod banderą sukcesu”. Zdobyłyśmy 3 miejsce i nagrodę publiczności. W 2020 roku zostały również nagrodzone przez magazyn Kukbuk i otrzymały certyfikat Kukbuk Polecam 2020.W jury konkursu była między innymi Lara Gessler, Grzegorz Łapanowski, Maciej Nowak, Daria Pawlewska czy David Gaboriaud. W 2021 roku zostałyśmy zakwalifikowane do projektu EWA – Empowering Women in Agrifood.

Więcej o firmie i jej produktach znajdziesz na