Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)

Udział w konkursie przyniósł przedsiębiorcom liczne korzyści

Realne korzyści dla firm

Wśród realnych korzyści, które odniosły firmy startujące w Konkursie najczęściej wymieniane przez przedsiębiorców to:

 • promowanie firmy i budowanie marki, dzięki kampanii reklamowej towarzyszącej Konkursowi w wielu mediach
 • możliwość opowiedzenia o ważnych dla społeczności regionu kwestiach
 • korzystny wizerunek firmy, który pomaga pozyskiwać z rynku najlepszych specjalistów
 • prestiż dla zwycięzców
 • możliwość wykorzystania nagrody do sfinansowania uczestnictwa w najważniejszych targach, konferencjach i warsztatach oraz potrzebnych szkoleniach
 • zyskanie świadomości, jak wiele interesujących, kreatywnych przedsięwzięć rozwija się na Pomorzu Zachodnim

Uczestnicy o korzyściach

 • „Przez ponad 12 lat prowadzenia firm, uczestniczyłem w wielu konkursach gospodarczych. Jednak to był pierwszy tego typu projekt, którego formuła była wręcz fenomenalna! Wystartowaliśmy w nim, bo to doskonały sposób na wzmocnienie marki. Przekonała nas też towarzysząca Konkursowi kampania reklamowa” – mówi Wojciech Kłodziński, właściciel Rentumi, najlepszej spośród mikrofirm.
 • Właścicielka najlepszej małej firmy, Ogrodów Hortulus, Iwona Bigońska, zwraca uwagę na jeszcze inny aspekt: „W wyniku działań promocyjnych podjętych w ramach konkursu powstał ogromny zbiór informacji o firmach Pomorza Zachodniego. Dzięki temu mogliśmy poznać zaskakująco szeroki przekrój branż, które prężnie rozwijają się w naszym regionie”. O udziale w konkursie Bigońska zdecydowała od razu: „Jesteśmy z tą ziemią związani i chcieliśmy o tym opowiedzieć innym”.
 • Podobnie mówił o tym właściciel Vortex Energy Polska: „Udział w Konkursie był dla nas okazją do opowiedzenia o tym, co dla nas ważne – o potencjale energii wiatrowej i solarnej – energii przyszłości”.
 • „Konkurs niesamowicie pozytywnie wpłynął na relacje w firmie. To przecież sukces nas wszystkich” – twierdzi prezes Fabryki Domów Mobilnych i Szkieletowych „Lark Leisure Homes” (najlepsza mała firma).
 • Właściciele MABO (najlepsza średnia firma) i ESCAPE ROOM SUPPLIER (najlepsza mikrofirma) podkreślają korzyści w kontekście przyszłych rekrutacji: „Zwycięstwo w Konkursie ułatwi nam poruszanie się po lokalnym rynku pracy. Dzisiaj dla pracownika liczy się nie tylko miejsce pracy, ale także to, jak firma jest postrzegana przez otoczenie, czy jest doceniana przez innych”.

Partnerzy o konkursie

„Pomaganie we wprowadzaniu w życie nowych rozwiązań, pośredniczenie w pozyskiwaniu klientów i kontrahentów oraz wspieranie rozwoju to misja Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii. Nic dziwnego więc, że jesteśmy partnerem konkursu „Twój biznes pod Banderą Sukcesu”. Uważamy, że w niezwykle atrakcyjny sposób wypełnia on lukę informacyjną: po I edycji Konkursu zarówno mieszkańcy regionu, jak i sami przedsiębiorcy byli zaskoczeni, że na Pomorzu Zachodnim jest tak wiele interesujących firm.”
~Magdalena Ostrowska – Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

„W ramach działalności Klastra IT ułatwiamy firmom z Pomorza Zachodniego zdobycie wiedzy i kontaktów biznesowych. Organizujemy spotkania, szkolenia i konferencje, dlatego chętnie partnerujemy konkursowi „Twój biznes pod Banderą Sukcesu”. To doskonały sposób promowania lokalnego biznesu i pokazywania potencjału drzemiącego w regionie.”
~Marcin Kaczmarek, CEO, Prezes Zarządu Consileon Polska sp. z o.o., Członek Zarządu Klastra IT na Pomorzu Zachodnim

Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.