/

Turystyka Medyczna

Turystyka medyczna na wysokim poziomie „Nie mamy się absolutnie czego wstydzić”. Rozwój turystyki medycznej to także rozwój hotelarstwa, gastronomii i nie tylko w całym regionie .

Możemy się pochwalić doskonałej jakości specjalistami, którzy oferują swoje usługi na wysokim poziomie. Mówiąc turystyka medyczna mamy na myśli zabiegi związane z chirurgią plastyczną i estetyczną, stomatologię, zabiegi kosmetyczno-lecznicze, leczenie interwencyjne, zabiegi ortopedyczne i rehabilitacje.
Pomorze Zachodnie na przestrzeni ostatnich lat stało się destynacją otwartą na medycynę komercyjną. Atrakcyjność regionu dla osób z zagranicy, szukających pomocy medycznej w wielu dziedzinach, została zbudowana dzięki wysokiemu poziomowi świadczonych usług, jak i ich relatywnie niskiej cenie. Czystość, estetyka, troskliwa opieka, dobre opinie w mediach społecznościowych. To jest to co zachęca zagranicznych odbiorców do skorzystania z oferty regionalnych przedsiębiorców.
–Niemcy, Duńczycy, Szwedzi, ale coraz częściej także mieszkańcy Wielkiej Brytanii czy krajów Beneluxu są klientami zachodniopomorskich lecznic i ośrodków SPA. Turystyka zdrowotna to silna gałąź zachodniopomorskiej gospodarki. – marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.
Klienci korzystający z usług oferowanych przez branżę, doceniają poziom opieki okołomedycznej jeszcze przed zabiegiem. Ilość badań oraz niezbędnych konsultacji sprawia, że czują się w pełni zaopiekowani i bezpieczni. Z badań wynika, że to właśnie troskliwa opieka i bezpieczeństwo zaraz po cenie zabiegów, doceniane jest najbardziej.
Dzięki dostępności regionu i dobremu skomunikowaniu z zagranicą zyskują nie tylko największe miasta ale również gabinety zlokalizowane w pasie nadmorskim. Tam pacjenci chętnie spędzają więcej czasu, łącząc zabiegi i leczenie z wakacyjnym wypoczynkiem i rekonwalescencją.

Przejdź do pozostałch wiadomości