TRUE RIDER

„Jesteśmy producentem stylowej odzieży technicznej wysokiej jakości, przeznaczonej dla jeźdźców konnych. Odzieży stworzonej przez jeźdźców dla jeźdźców, ale inspirowanej przez wszystkich prawdziwych miłośników koni: stajennych, trenerów i weterynarzy. Obecnie jesteśmy jedyną polską marką jeździecką, która używa tak innowacyjnych materiałów w swoich produktach. W swoich materiałach stosujemy m.in odblaski, jony srebra zapobiegające brzydkim zapachom i amerykańskie wypełnienie do kurtek Primaloft. Nasze tkaniny chronią skórkę przed szkodliwym promieniowaniem UV”.

True Rider to polska marka stworzona w 2014 roku z pasji i potrzeby spełniania marzeń. Jako producent odzieży specjalistycznej projektuje oraz tworzy od podstaw wszystkie kolekcje. Szyje prototypy, które następnie testuje w warunkach naturalnych dla miłośników jeździectwa. Twórcy marki odzieżowej skupiają się na materiałach i dodatkach, bezpośrednio uczestniczą w całym procesie wprowadzania kolekcji na rynek polski i zagraniczny. Z dumą podkreślają, że całość produkcji zlokalizowana jest w Polsce.

„Jako twórca i założycielka marki jestem niezwykle dumna, że w Szczecinie stworzyłam firmę, która jakościowo nie odstaje od największych i najbardziej luksusowych marek jeździeckich na świecie. Za  jedno z największych naszych osiągnięć uważam to, że  klienci nie tylko noszą naszą odzież, ale faktycznie utożsamiają się z marką True Rider i jej wartościami, chętnie ją promując. Jesteśmy mocno rozpoznawalni na rynku – wystarczy wizyta w stajni lub na dowolnych zawodach, zwłaszcza młodzieżowych, aby się o tym przekonać”.

www.trurider.eu

True Rider Natalie Palacz ul. Miętowa 8 72-003 Bezrzecze