TROTON

„Troton został założony w latach 70., a pierwsze produkty firmy powstały w garażu. Utrzymaliśmy się na rynku dzięki uporowi oraz pomysłowości, która w gospodarce niedoboru była niezbędna. Po ponad 40 latach z dumą możemy powiedzieć, że teraz produkujemy ponad 3500 produktów. Z naszych fabryk trafiają na 70 rynków świata. Szczycimy się wysoką jakością, bezpieczeństwem, dostępnością i eksperckością”.

Firma TROTON to ponad 40-lat doświadczenia w branży lakierniczej. Produkuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do napraw pojazdów, jednostek pływających oraz do meblarstwa i przemysłu. Swoje produkty sprzedaje w ponad 70 krajach Europy, Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Nowej Zelandii. Dzięki wykorzystywaniu odpowiednich surowców i technologii oraz utrzymywaniu rygorystycznych procedur, produkty Troton są wysokiej i powtarzalnej jakości. Odpowiedzialność ekologiczna jest kluczowym aspektem działań firmy. Bycie odpowiedzialnym nie oznacza tylko spełniania wymogów formalnych i prawnych. Jest inwestycją przedsiębiorstwa w zasoby ludzkie, ochronę środowiska i relacje z otoczeniem.

„Jesteśmy dumni z naszych działań społecznych i ekologicznych. Są one oparte są o zasady „zielonej chemii”. Edukujemy w zakresie ekologii, wspieramy różne organizacje m.in. Klub Gaja, bierzemy aktywny udział w ochronie wilka, który pojawia się w logo naszej firmy, a także w wielu programach m.in. „Zaadoptuj rzekę – Porozumienie dla Parsęty”. Wierzymy, że dbanie o planetę jest dbaniem o przyszłe pokolenia”.

www.troton.pl

Troton Polska Ząbrowo 14A 78-120 Gościno