/

Tomasz Miler – „Kiedy praca jest pasją” na Konferencji Pomorze Zachodnie Innowacyjne Kreatywne Nowoczesne

Diagnosta molekularny, który laboratorium biotechnologiczne zamienił na pracownię krawiecką. Popularność garniturów miarowych o klasycznych proporcjach doprowadziła do rozwoju i otwarcia sklepu stacjonarnego oraz dużej platformy e-commerce z klasycznymi ubraniami męskimi, które szybko zdobyły popularność jako marka Miler Menswear.

Podczas konferencji Pomorze Zachodnie Innowacyjne Kreatywne Nowoczesne Tomasz Miler (spirtandstyle.com) opowiedział o swojej drodze do sukcesu, wyzwaniach oraz barierach, które musiał pokonać by rozwinąć swoją markę. Jak wiemy, kiedy prowadzisz biznes realizując swoją pasję nie pracujesz ani sekundy. Jednak co ważne musisz dbać o swój wizerunek, zarówno ten w pracy, jak i w mediach w których się pojawiasz. Dzięki Tomaszowi dowiedzieliśmy się, że ze względu na zmieniające się otoczenie biznesu i pojawianie się nowych konsumentów na rynku powinniśmy odpowiednio dopasować do nich kanały dotarcia, a także komunikaty, które kreujemy.

Jak zauważył sam Tomasz Miler na sali było sporo przedsiębiorców – fanów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem kreatywnym. Życzył im odwagi oraz uporu w dążeniu do celu.

W strefie networkingowej nadal inspirował do działania opowiadając o trudach prowadzenia biznesu zarówno w realu jak i na platformach społecznościowych, na których również można zarabiać.

Wystąpienie Tomasza Milera na konferencji przedstawiało się następująco:

Tomasz Miller

Diagnosta molekularny, który laboratorium biotechnologiczne zamienił na pracownię krawiecką. Popularność garniturów miarowych o klasycznych proporcjach doprowadziła do rozwoju i otwarcia sklepu stacjonarnego oraz dużej platformy e-commerce z klasycznymi ubraniami męskimi, które szybko zdobyły popularność jako marka Miler Menswear. Dzisiaj ubrania Miler Menswear, zarówno te szyte na miarę jak i gotowe, cieszą się dużym zainteresowaniem w całym kraju. Tomasz Miler prowadzi także działalność edukacyjną w zakresie ubioru, stylu życia współczesnego mężczyzny i świata alkoholi mocnych, która lubiana jest za wartość merytoryczną oraz zdolności oratorskie autora. Kanały społecznościowe Tomasza Milera obserwuje łącznie ponad 800.000 osób.

Więcej na:

Przejdź do pozostałch wiadomości