Szczeciński
Town Shop


Skarpetki, tworzone z miłości do miasta – by mieć Szczecin u swych stóp. To innowacyjne podejście do lokalnej tradycji i kultury, które zostanie z Tobą na dłużej.

Szczecińskie skarpetki z paprykarzem w puszce! To pomysł na Szczeciński prezent odnoszący się do naszych lokalnych tradycji. Zaprojektowane i stworzenie w Szczecinie, z miłości do miasta.

Nasz produkt to połączenie innowacyjności z tradycją, którą zamknęliśmy w blaszanej puszce. To sentymentalna podróż do historii Szczecina, w odświeżone formie która dotrze zarówno do starszych, jak i młodszych odbiorców. Paprykarz szczeciński jest charakterystycznym symbolem stolicy Pomorza Zachodniego, my przedstawiamy jego wizerunek w użytecznej formie miejskich skarpetek, by mieć Szczecin u swych stóp. To świetny pomysł na lokalny prezent, po który możemy sięgać każdego dnia.

Dlaczego warto wybrać skarpetki od Szczeciński Town Shop?

To innowacyjne podejście do pojęcia lokalnej pamiątki, której mocną stroną jest pomysłowość, zabawa wzorem oraz nawiązanie do tradycji, kultury i patriotyzmu lokalnego. Skarpetki zwracają na siebie uwagę oryginalnym opakowaniem czyli puszką stylizowaną na wzór paprykarza szczecińskiego.

SZCZECIŃSKI Town Shop to firma, która powstała z miłości do miasta. To alternatywa dla nudnych, miejskich pamiątek i ich stereotypowego przeznaczenia – półki z kurzem. Udowodniają to już od 2014r. SZCZECIŃSKI Town Shop po przez swoje produkty stara się ukazać miasto w sposób inny niż dotychczas, zwrócić uwagę na niuanse, które tworzą tożsamość Szczecina sięgając przy tym do kultury miejskiej, tradycji i historii. To miasto, które pełne jest skojarzeń i stereotypów, chociażby ten, o tym iż „Szczecin leży nad morzem” a „Krzysztof Jarzyna” jest ze Szczecina. To właśnie tego typu elementy budują charakter miasta i nie muszą być one wykorzystywane jedynie w mowie potocznej, ale jak się okazuje można je przedstawić także w zmaterializowanej formie – miejskiego gadżetu.

Ich produkty przygotowywane są z wielką starannością, a wszystkie grafiki są ich autorstwa.

Produkty stworzone przez SZCZECIŃSKI otrzymały nagrodę od Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości za „Inspirujący Start”.

Więcej o firmie i jej produktach znajdziesz na