/

„Sukces na Pomorzu Zachodnim” – Konferencja Pomorze Zachodnie Innowacyjne Kreatywne Nowoczesne

Na Pomorzu Zachodnim wierzymy w kreatywnych i innowacyjnych przedsiębiorców, który działają mimo trudnych czasów. O tym na czym polega ich działalność,  z jakimi wyzwaniami się borykają, jak pandemia wpłynęła na ich przedsiębiorstwa, a także czego potrzebują by dalej się rozwijać i wprowadzać innowacje opowiedzieli podczas panelu „Sukces na Pomorzu Zachodnim” podczas konferencji Pomorze Zachodnie Innowacyjne Kreatywne Nowoczesne.

W panelu „Sukces na Pomorzu Zachodnim” udział wzięli przedstawiciele czterech firm: Navikula, Metal Madnes, Sagra Technology oraz Impet. Główne wątki poruszone podczas panelu „sukces na Pomorzu Zachodnim” przedstawia poniższa sketch notka.

Navikula – Karolina Erasmus

Navikula szyje doniczki i osłonki, które są praktyczne i ekologiczne. Doniczki są wykonane z oddychającego materiału, tak aby ułatwić Ci pielęgnację roślin. Osłonki robione są z banerów reklamowych, którym nadawane jest drugie życie. Do wyrobu doniczek używane są materiały z recyklingu, upcyclingu oraz tkanin uważanych za najbardziej ekologiczne na świecie – konopi i lnu.

Tworzenie domowego raju z Navikulą jest proste, ekologiczne i stylowe. 

Nazwa firmy zainspirowana jest planktonem Navicula, który wytwarza ponad 50 % tlenu na świecie. Wybierając doniczki ekologiczne chronimy oceany, które są domem dla planktonu. Dodatkowo sadząc nowe rośliny i drzewa przyłączamy się do produkcji tlenu. 


SAGRA Technology

SAGRA Technology powstała w 1988 r. i jest dziś jednym z czołowych w Polsce dostawców ekosystemu rozwiązań mobilnych wspierających sprzedaż, marketing i analitykę, oferowanych w chmurze. Dostawca narzędzi, usług i wiedzy, dzięki którym firmy mogą samodzielnie kształtować i sprawnie realizować przyjęte strategie biznesowe. Sagra Technology to ponad 250 zrealizowanych z powodzeniem wdrożeń rozwiązań mobilnych pozwala konstruować uniwersalne i elastyczne definicje procesów. „Z pasją tworzymy rozwiązania, które uwalniają Twój czas, myśli i miejsce”.

Specjalizacja: usługi i oprogramowanie IT. Obsługiwane branże: min.: farmaceutyczna, spożywcza, kosmetyczno-chemiczna, materiały budowlane i dekoracyjne. Laureat Konkursu Gospodarczego w 2019 r.


Metal Madness

Firma zajmuje się szeroko rozumianą obróbką metalu. Jej ambicją jest projektowanie i wykonywanie rzeczy trudnych i nietypowych – łącząc często metal z innymi materiałami jak szkło czy drewno.

Bezkonkurencyjna jakość, innowacyjne, autorskie rozwiązania, artystyczne realizacje – to właśnie wyróżnia firmę Metal Madness, która na zamówienie projektantów wnętrz robi metalowe schody, meble, wielkie przeszklone ściany, drzwi i inne przedmioty.

Firma Metal Madnes tworzy:

  • elementy wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz zagospodarowania terenu jak: schody stalowe, meble stalowe, drzwi, lampy itp. Specjalizują się w przeszklonych stalowych ścianach i drzwiach,
  • przedmioty ze stali kutej,
  • akcesoria do aut terenowych, rajdowych oraz motocykli i innych pojazdów.

Laureat Konkursu Gospodarczego w 2019 roku.


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ImpET

Przedsiębiorstwo prowadzące działalność na wielu polach lecz działania nakierowane są głównie na branżę muzyczną w szerokim tego terminu znaczenia. Autoryzowany serwis instrumentów muzycznych oraz nagłośnienia.

  • Realizator projektów akustycznych i elektroakustycznych, którego działalność rozpoczyna się od zaprojektowania urządzenia zgodnie z oczekiwaniami klienta a kończy się na fizycznym zmontowaniu prototypu oraz testowaniu go pod względem funkcjonalnym w warunkach pracy jego przeznaczenia.

Przejdź do pozostałch wiadomości