SIMPLY MORE

„Simply More to marka kosmetyków zupełnie inna od wszystkich. Od clean beauty poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy clear beauty.Otwarcie i transparentnie mówimy o składnikach, surowcach, ich działaniu i pochodzeniu. Jesteśmy marką kosmetyczną, która zachęca do tego, by kupować mniej mając na względzie dobro naszej skóry, a także naszej planety”.

Marka SIMPLY MORE powstała kilka lat temu w Choszcznie w odpowiedzi na szum informacyjny, który towarzyszy wielu osobom przy wyborze kosmetyków. Ta innowacyjna firma produkuje kosmetyki z minimalnej ilości składników, w 100% naturalnego pochodzenia. Tworzy minimalistyczne formuły, kładąc największy nacisk na dobór naturalnych, najwyższej jakości składników tak, by zapewniały skórze odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Jako jedna z niewielu firma kosmetycznych na rynku, stosuje innowacyjne podejście do biznesu wyznając zasadę „less is more”. Dotyczy to nie tylko ilości produktów i składników, ale także całościowego wpływu na środowisko. Ogranicza swój globalny ślad węglowy minimalizując ilość opakowań, chociażby poprzez rezygnację z kartoników. Etykiety drukowane są na materiale z recyklatów, a opakowania kupowane od producentów z Polski oraz Niemiec. Tym samym firma ogranicza emisję CO2 związaną z transportem z Azji. Wykorzystywane są także butelki wyprodukowane z materiału bazującego na trzcinie cukrowej. Produkty Simply More można spotkać w największych sieciach drogerii, zarówno w kraju jak i za granicą m.in. w Rumunii, Hiszpanii czy Włoszech.

„Planujemy mocno ugruntować naszą pozycję na rynku polskim. Dodatkowo chcemy mocno eksplorować pozostałe rynki Unii Europejskiej, a także rozpoczęliśmy rozmowy na dalszych rynkach – Middle East, Hong Kong, Peru. Wszystko więc przed nami”.

www.simplymore.pl

Simply More ul. Grunwaldzka 34c 73-200 Choszczno