Sajki

 

Z miłości do tworzenia

w metalu

Produkty z metalu, projektują i wykonują samodzielnie na Pomorzu Zachodnim. Najlepszym prezentem może być designerski pomocnik do kanapy, metalowa skarbonka lub wyjątkowy stojak na ręczniki. Produkty są nie tyko piękne, ale także bardzo funkcjonalne

Dlaczego warto wybrać produkty od Sajki?

Firma stara się, aby przedmioty, które projektują wykonane były w sposób jak najmniej szkodliwy dla środowiska i służyły jak najdłużej, jednocześnie będąc ponadczasowymi i eleganckimi elementami domowego wyposażenia. Bardzo wysoka jakość, autorskie projekty, ponadczasowość, design i wytrzymałość to to co wyróżnia ich na rynku.

Długo szukali złotego środka pomiędzy pięknym designem, wysoką jakością, a funkcjonalnością. Tak powstała firma Sajki. Mówią, że gdy kochasz to co robisz, nie przepracujesz ani jednego dnia. To zdanie idealnie określa ich miłość do mebli z metalu. Swoją działalnością zapraszają do świata pasji i innowacyjności, gdzie design i technologia łączą się w wyjątkowe meble.

Piękny design i technologia towarzyszą im od najmłodszych lat. Radek od dziecka fascynował się techniką i tym, jak coś jest zbudowane, co zaowocowało pierwszymi projektami z drewna i metalu. Paulina natomiast dostrzegała piękno wokół niej, co stanowiło inspirację do szkiców, które tworzyła.

Dopiero połączenie tych dwóch cech pozwoliło stworzyć niezwykłe meble, które odzwierciedlają unikalny styl i uczyniły ich markę wyjątkową. Dwoje inżynierów to mieszanka wybuchowa. Wynikiem tej relacji są niebanalne konstrukcje.

Więcej informacji o firmie i jej produktach znajdziesz na