Rexproduct


Ekologiczna buda dla psa i kota, to dla pupila komfort, dla Ciebie design. Łączymy potrzeby w zrównoważonym prezencie.

Buda Pethome to najlepszy prezent na Gwiazdkę dla domowego pupila. To świadomy wybór w trosce o planetę oraz zdrowie, poczucie bezpieczeństwa i odpoczynek małych przyjaciół 💚♻️🌿. Ekologia idzie tu w parze z funkcjonalnością i pięknym, nowoczesnym designem.

Przy jej produkcji nadawane jest drugie życie plastikowi, który zalega na Ziemi. Budki zrobione są z recyklingowanych plastikowych butelek – niekonwencjonalny materiał jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu produkt jest trwałym, zrównoważonym produktem. Na 1kg materiału potrzebnego do produkcji bud Pethome wykorzystywane jest powtórnie aż 35 plastikowych 1,5 L butelek. Ten nowoczesny psi mebel w naturalny sposób komponuje się z każdym wnętrzem, dodając mu niepowtarzalny design.

Dlaczego warto wybrać budę od Rexproduct?

Pethome to nie jest zwykła buda dla psa, to idealne schronienie i baza do odpoczynku dla pupili. Wykonana jest z recyklingowanych plastikowych butelek aby zminimalizować wpływ na środowisko naturalne. Dzięki tej designerskiej budzie, nie tylko dbamy o wygodę i komfort zwierzaka, nadaje ona także każdemu wnętrzu nowoczesny i ekologiczny akcent. Produkt zdobył nagrodę Must Have Top For Dog 2021 w największym konkursie branży kynologicznej w Polsce. Pethome świetnie sprawdza się domu jako wydzielona, prywatna przestrzeń dla zwierzaka, co pozwala mu się w pełni zrelaksować i odciąć od bodźców, gdy tego potrzebuje.

Pochodząca z Pomorza Zachodniego, marka Rexproduct łączy miłość do zwierząt z wygodą i dbałością o szczegóły. Jako producent akcesoriów dla zwierząt stawiają na zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko naturalne. Ich produkty są funkcjonalne, bezpieczne, naturalne i ekologiczne. W ofercie firmy znajdują się nowoczesne budy z materiałów z recyklingu, wygodnie legowiska i materiałowe budy dla psów i kotów. Pamiętają również o czworonogach podróżujących ze swoimi właścicielami. Torby transportowe i naturalne gryzaki dla psów zapewniają bezstresowy przewóz zwierzaka, więc i takie produkty można znaleźć w ich ofercie.

Więcej informacji o firmie i jej produktach znajdziesz na