Pracownia Kasi


Ceramika tworzona z sercem

KUBEK to propozycja prezentowa z malutkiej, lokalnej ceramicznej pracowni. Znajdziesz tutaj pojedyncze egzemplarze formowane ręcznie lub toczone na kole garncarskim. To wyjątkowe naczynie, jedyne w swoim rodzaju, nie ma drugiego identycznego na całym świecie. Dzięki niemu  celebrowanie codzienności i wyjątkowych momentów, jak chwila dla siebie z ciepłą kawą lub herbatą, staną się niezapomnianym przeżyciem.

Dlaczego warto wybrać KUBEK z Pracowni Kasi?

Naczynia są wytwarzane bez użycia form odlewniczych. Są lepione i szkliwione ręcznie. Nie ma dwóch takich samych. W każde naczynie autorka wkłada mnóstwo serca ( i na każdym odbija znak serca, jest jej logo). Kubki wytwarzane są z naturalnego materiału jakim jest glina. Każde naczynie jest dwukrotnie wypalane w piecu ceramicznym. Przy tworzeniu kolejnych naczyń inspiracją jest przyroda. Kolorystyka KUBKA zmienia się wraz porami roku. Najlepszą nagrodą są dla autorki są wiadomości od zachwyconych klientów i ich stale powiększające się kubkokolekcje.

Pracownia ceramiczna Katarzyny Kamrowskiej to niewielka, autorska pracownia mieszcząca się na uboczu zachodniopomorskiej wsi. To tutaj powstają pojedyncze egzemplarze naczyń, tworzone ze starannością i uważnością. Główną inspiracją dla kolorów i kształtów powstającej ceramiki jest otaczająca lokalne natura. W wilgotnej glinie odciskane są trawy i liście, dzięki czemu powstające w projekty są jedyne w swoim rodzaju.

Więcej informacji o firmie i jej produktach znajdziesz na