Ministerstwo Dobrego Mydła


– dobre surowce, dobre rzemiosło i ciężka praca – to nasz tajny plan na sukces 🙂

Naturalne, wegańskie mydła do delikatnego mycia dłoni i ciała. Tworzone są na podstawie autorskich receptur, według zasad tradycyjnego rzemiosła mydlarskiego. Do przygotowania, wykorzystywane są najlepsze, dostępne na rynku surowce – oleje i masła roślinne, glinki, zioła, aromaty i olejki eteryczne. Ministerialne kostki pełne są naturalnej gliceryny, wydajne, trwałe, a zarazem delikatne i skuteczne. Pięknie pachną, a swoją elegancką prostotą przyciągają wzrok, sprawiając, że kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością.

Pięknie pachną, a swoją elegancką prostotą przyciągają wzrok, sprawiając, że kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością. Dedykowane dorosłym i dzieciom, alergikom i lubiącym porządne drapanie – tworzą kremową pianę i zapewniają stosowną pielęgnację skóry podczas mycia. To po prostu Dobre Mydła.

Dlaczego warto wybrać mydła od Ministerstwa dobrego mydła?

Mydła w kostce są uniwersalnym produktem, który używany jest na co dzień przez wiele osób. Zachodniopomorskie „Ministerstwo” do ich tworzenia przykłada ogromną wagę. Kostki są przystępne cenowo, mogą być samodzielnym prezentem lub dodatkiem. Produkty tworzone są lokalnie, przy użyciu najlepszych surowców aby kosmetyki wyróżniały się dobrą jakością na rynku. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość personalizacji mydlanych kostek i  ich opakowań. Ministerstwo dobrego mydła dba również o ekologię, opakowania do których pakowane są kostki, wykonane są z pulpy kukurydzianej, które można wyrzucić na kompost.

Mydełka są wegańskie, tworzone na bazie najlepszych surowców. Kostki zdobyły certyfikaty i nagrody m.in. :
-V-LABEL VEGAN
-Zrobione w Szczecinie
-Doskonałość Roku 2016 – Twój Styl

Ministerstwo Dobrego Mydła to mała rodzinna manufaktura założona przez siostry – Anię i Ulę Bieluń – w położonym na północnym zachodzie kraju Kamieniu Pomorskim. W ich ofercie znajdują się dobrej jakości, ręcznie wyrabiane mydła oraz kosmetyki. Oprócz sprzedaży online, posiadają sklep stacjonarny w Szczecinie, aby mieszkańcy regionu mieli na miejscu dostęp do ich produktów. MDM powstało z połączenia mydlanej obsesji, dystansu pożyczonego od Monty Pythona i ich Ministerstwa Dziwnych Kroków oraz z poczucia, że dobrze jest robić dobrze.

Więcej informacji o firmie i jej produktach znajdziesz na