MENTOR

„Początki firmy to rok 2001. Wynajmowaliśmy wtedy biuro na ul. Derdowskiego w Szczecinie z jednym biurkiem. Zaczęliśmy od stworzenia oferty multimediów dla szkół, skupiając się na projekcie i wykonaniu pracowni językowych, które miały być wsparciem uczniów i nauczycieli w nauce języków obcych. Teraz rozwijamy nasze produkty, pomagając uczniom na wszystkich etapach edukacji.”.

Mentor to 21 lat doświadczenia w pracach badawczo-rozwojowych na rzecz edukacji. Jako innowator w dziedzinie nowych technologii firma wprowadza na rynek rewolucyjne rozwiązania wspierające nauczanie języków w szkołach podstawowych, ponadpodstawowych i nie tylko. Sztandarowym produktem są pracownie językowe oraz systemy do nauki tłumaczeń symultanicznych Audytor Lab – rozwiązanie unikalne w skali Europy. Od 11 lat rozwijana jest także marka myBoard, którą tworzą tablice, monitory, stoły i tablety interaktywne. Najmłodszym produktem jest podłoga interaktywna SmartFloor – jedyne na rynku urządzenie z 3 rodzajami interakcji, pilotem mobilnym i rozbudowanymi funkcjonalnościami. Produkt kierowany do małych i dużych odbiorców, dostosowany do nauki programowania i kodowania z wykorzystaniem dostosowanych mini robotów.

„Aktualnie prowadzimy 3 projekty badawczo-rozwojowe, których celem jest opracowanie nowych rozwiązań lub podniesienie innowacyjności istniejących czy też zapewnienie im dostępności cyfrowej. Cały czas rozwijamy swoją ofertę, dostosowując się do nowoczesnych technologii w edukacji na każdym poziomie”.

www.mentorpolska.pl

Mentor Sp. z o. o. Sp. k. Będargowo 29A 72-005 Przecław