Krówka Szczecińska

– Zawijana z miłości.

– Bez ograniczeń wiekowych!

Muuuuuuuuuuusisz spróbować!

Krówka Szczecińska to doskonała propozycja na prezent. Ręcznie zawijana z użyciem tradycyjnej receptury, wyróżnia się autentycznym smakiem i unikalnym kunsztem rzemieślniczym. Skład oparty na prawdziwym maśle i śmietance, bez sztucznych dodatków, gwarantuje oryginalne, niezapomniane doświadczenie kulinarne. Oprawiona w eleganckie opakowanie z motywami szczecińskimi prezentuje się wyjątkowo, nadając każdemu wydarzeniu prestiż.

Tradycyjny proces produkcji powoduje naturalny proces dojrzewania, w którym wytwarza się krucha skorupka w około, a w środku pozostaje „ciągutka”. Cukierki są śmietankowo – maślane – karmelowe, wyrabiane ręcznie na prawdziwym karmelu (handmade).

Dlaczego warto wybrać Krówkę Szczecińską?

Jako jedyna w Polsce posiada zastrzeżony znak towarowy „R” , który daje gwarancję autentyczności. Każda krówka jest ręcznie zawijana, odzwierciedlając starannie przekazywaną recepturę. Krówka Szczecińska jako postać Ambasadorki jest już znana poza granicami Szczecina i naszego kraju, czego dowodem są liczne zamówienia z całego świata, ostatnio z Kansas City.

Posiada limitowane edycje z okazji: Świąt Bożego Narodzenia, Walentynek, Świąt Wielkanocy, Halloween.

Firma działa na rynku nieprzerwanie od 2000 roku. Na początku działalności zajmowali się sprzedażą i dystrybucją słonecznika pochodzącego z Tureckich plantacji. Do dnia dzisiejszego słonecznik ten pozostaje sztandarowym produktem ich sprzedaży, jednak przywiązanie do tradycji i lokalnych słodyczy było początkiem do powstania Szczecińskiej Krówki.

Jako jedyna Krówka w Polsce, posiada swój puchar o własnej nazwie Krówki Szczecińskiej w prestiżowym wyścigu najmocniejszych aut w Polsce, który odbywa się na zlocie CarFest.

Z Żeglugą Szczecińską organizuje wiele inicjatyw społecznych: udział w Dniach Dziecka na Deptaku Bogusława, Bieg dzieci z kotem Umbriaga, Kino na Leżakach.

Więcej o firmie i jej produktach znajdziesz na