/

Konkurs „Program mentorski” rozstrzygnięty!

Informujemy, że druga edycja Konkursu pn.: „Program mentorski” została rozstrzygnięta. Do udziału w konkursie zgłosiło się 25 firm z których Kapituła konkursu wybrała jedną – ambitną i gotową na nowe wyzwania firmę z Pomorza Zachodniego.

Zwycięzcą w naszym konkursie mentorskim została firma

Liście – miejska farma.

Tym samym rozpoczyna się jej udział w programie, w którym reprezentanci firmy spotkają się z mentorem Piotrem Buckim. Szczecińska firma produkuje ekologiczne, zdrowe mikroliście, które są bombą witaminową dla organizmu, obniżają poziom cholesterolu i wzmacniają serce.

Młode listki to dobrze znane rośliny i warzywa (rzodkiewka, groszek, brokuł itp.) we wczesnej fazie wzrostu, które nie zdążyły jeszcze utracić najcenniejszych składników odżywczych i mają najbardziej intensywny kolor i smak. Uprawiane w tzw. miejskich farmach to zdrowa, ekologiczna żywność. Mikroliście są też maksymalnie ekologiczne – bez chemii, w doniczkach z recyklingu i nie trzeba ich sprowadzać z dalekich krajów. Są hodowane w miejskich warunkach.

Efekty spotkań mentorskich poznamy podczas konferencji, która odbędzie się 26 kwietnia 2023 roku w Operze na Zamku w Szczecinie.

Szczegóły dotyczące zapisów na konferencję podamy niebawem.

Przejdź do pozostałch wiadomości