Kołderkowelove

 

Otul się spokojem.

Kokon huśtawka „Lew” jest idealnym pomocnikiem w wyciszaniu się i regulacji emocji.

Kokon Huśtawka Lew Kołderkowelove to doskonały prezent pod choinkę dla dziecka i całej rodziny, który łączy innowacyjny design z funkcjonalnością. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie, zapewnia wyjątkowe doznania sensoryczne. Unikalny design w formie Lwa (dostępne są także Słonie, Liski, dinozaury, Kot, Jednorożec) sprawia, że staje się nie tylko praktycznym miejscem do wypoczynku, ale także estetycznym elementem wnętrza. To idealna propozycja dla osób ceniących oryginalność i dbałość o szczegóły.

Dzięki kokonowi Kołderkowelove, obdarowane dziecko doświadczy relaksu i spokoju, tworząc wyjątkowy kącik do odpoczynku.

Dlaczego warto wybrać huśtawkę od Kołderkovelove?

Produkt jest szyty ręcznie na Pomorzu Zachodnim , z najwyższą starannością wykonania i dbałością o piękne kolory.  Poduszka, która wypełniona jest antyalergiczną kulką silikonową, ma poszewkę, którą można zdjąć i prać w pralce. Trwała konstrukcja, bezpieczna dla dzieci, mocna tkanina, liczne przeszycia, które powodują, że kokon jest naprawdę mocny i odporny na podarcie. W produkcie została zastosowana 100% naturalna tkanina – 100% bawełna to uniwersalny produkt – dla dzieci i dorosłych.

Kołderkovelove to pochodząca ze Szczecina, firma produkująca kołdry i produkty obciążeniowe zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.  Ich mottem jest tworzenie produktów najwyższej jakości, które poprawiają samopoczucie, wpływają na lepszą koncentrację, pomagają w zaburzeniach snu. Zarówno u dzieci (po konsultacji z terapeutą SI), ale także u dorosłych. Aby coraz więcej osób, które zmagających się z depresją, lękami, bezsennościa, dowiedziały się także o innych również skutecznych sposobach działania, jakimi mogą być ich produkty.

Więcej informacji o firmie i jej produktach znajdziesz na