ILLUSION RAY

„Największym osiągnięciem jest dla nas oczywiście zadowolenie graczy, a to przejawia się przede wszystkim tym, że nasza gra jest najczęściej ocenianym polskim horrorem na platformie Steam. Staramy się, by projekty, które realizujemy, były nietuzinkowe. Nasz horror jest grą, która została doceniona przez ludzi z branży zarówno za walory rozrywkowe, jak i wartość artystyczną.  Pracujemy już nad kolejnymi fascynującymi projektami „.

Illusion Ray S.A. to niezależne studio deweloperskie specjalizujące się w tworzeniu autorskich gier grozy (survival horror) oraz casualowych gier z gatunku action adventure. Założycielem i prezesem studia jest Łukasz Smaga, który za swój debiutancki hit – The Beast Inside otrzymał nagrodę Pixel Award oraz – jako pierwszy twórca z Polski – główną nagrodę The Webby Awards (nazywaną „Internetowymi Oskarami”) w kategorii najlepsze efekty wizualne oraz nominację w kategorii gra przygodowa. Gra została doceniona przez graczy na całym świecie, jak również rodzime i zagraniczne media. W tym roku została wydana także na konsole wiodących producentów na rynku. Kolejny projekt studia, to bardzo ambitna, wyjątkowa na polskim rynku przygodowa gra akcji Wardogz. Nikt jeszcze nie tworzył gry w tym gatunku. Illusion Ray jako pierwsze studio w Polsce przygotowuje fabułę osadzoną w otwartym świecie w stylistyce Dieselpunk.

„Wardogz ma być przygodową grą akcji, której wydanie planujemy na wszystkie wiodące konsole oraz PC z dostępnością na całym świecie.”.

www.illusionray.com

Illusion Ray S.A. ul. Cyfrowa 6 71-441 Szczecin info@illusionray.com