Hoca Candle


„Świeca to pretekst…”

Świeca to pretekst… do przekazania emocji, pewnej opowieści, wiedzy, nośnik informacji marketingowych i promocyjnych. Zapach, formy, naczynia, oprawa graficzna wieńczą całość. Sojowe, własnoręcznie produkowane świece promujące region, historię, niosące konkretne przesłania sentymentalne związane z Pomorzem Zachodnim, to unikalny prezent zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających. Propozycje ze szczecińskimi akcentami jak „Szczecin pachnący czekoladą”, „słone magnolie”,  „Paprykarz Szczeciński”, „Sydonia” oraz „Śródmiejski kolarz historyczny” to prawdziwa zapachowa uczta dla wielbicieli stolicy regionu.

Dlaczego warto wybrać świece Hoca Candle?

Przez ostatnie 2-3 lata świeca jest najchętniej wybieraną formą prezentu w ramach podziękowania, np. dla kontrahentów, współpracowników, czy gości uczestniczących w różnych wydarzeniach – eventach. Świeca „Szczecin pachnący czekoladą” od roku jest nr 1 w sprzedaży świec, które są wybierane na prezent ze Szczecina.

Hoca Candle to manufaktura kraftowych świec sojowych ze Szczecina. Są w stanie stworzyć każdy projekt i zapach, którego zażyczy sobie klient. Uwielbiają eksperymentować i podejmować się nawet najbardziej ambitnych zadań. Pracownia Hoca Candle została laureatką plebiscytu „Zrobione w Szczecinie”. Współpracowała z twórcami, grafikami, osobowościami ze świata sztuki i mody np. z Gosią Baczyńską, Lucasem Lucaprio. Nowym projektem realizowanym w pracowni jest upcycling i recykling naczyń, które wykorzystywane są do klimatycznych, historycznych świec.

Więcej informacji o firmie i jej produktach znajdziesz na