/

Giełda Biznesu zamknięta!

W dniu 16 września do godziny 23.59 trwały ostatnie inwestycje na Giełdzie Biznesu. Po północy, gdy tura dobiegła końca, gra się zakończyła, co było równoznaczne z zakończeniem etapu głosowania.

Aktualnie weryfikujemy oddane głosy, aby jak najszybciej ogłosić wyniki rankingu graczy i firm. Ponad 10 tys. osób zarejestrowało się do naszej gry, dlatego prosimy o cierpliwość!

Przed nami Gala Finałowa, na której nagrodzimy zwycięzców. Zwieńczeniem części oficjalnej będzie koncert Ani Dąbrowskiej. Na Gali będziemy również gościć znanych influencerów, prowadzących kanały Matura To Bzdura, Dla pieniędzy i 7 metrów pod ziemią.

Dla przypomnienia, 15 laureatów – przedsiębiorców wzięło udział w II etapie konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu”. 3 z nich zostało wyłonionych przez głosowanie w ramach gry Giełda Biznesu. Zwycięskie przedsiębiorstwa otrzymają tytuł „Bandera sukcesu 2019” oraz nagrodę 6 000 zł. Natomiast spośród wszystkich Graczy Giełdy Biznesu zostanie wybranych 15 osób, w których ręce trafią tablety Apple iPad 128GB WiFi.

 

Przejdź do pozostałch wiadomości