GEOBIKE MFC

Naszą misją jest tworzenie rowerów dopasowanych do potrzeb współczesnego świata. Realizujemy to poprzez obserwację zmieniających się trendów oraz trafne odczytywanie oczekiwań klientów. Dzięki temu rozwijamy naszą pasję, ponieważ nasza firma to ludzie, którzy ją tworzą, a tworzą ją z pasji do rowerów.

GEOBIKE MFC to wiodący polski producent rowerów elektrycznych, którego aż 98 % innowacyjnej produkcji jest eksportowana za granicę głównie do klientów z Niemiec, Belgi, Holandii, Szwecji czy Dani. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie. Tutaj też zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne oraz główny magazyn i serwis oraz jeden z salonów firmowych.  W ofercie GEOBIKE można znaleźć rowery miejskie z klasyczną  oraz  składaną ramą, rowery trekkingowe, rowery typu MTB i Fat Tyre a nawet elektryczne gravele. Firma specjalizuje się w produkcji  rowerów typu cargo i delivery oraz elektrycznych rowerów na potrzeby systemów sharingowych.  Wszystkie modele rowerów GEOBIKE budowane  są na aluminiowych ramach zaprojektowanych specjalnie pod rowery z silnikami elektrycznymi, wyposażone w starannie dobrany osprzęt i podzespoły elektryczne oraz oparte na najnowocześniejszej i bezawaryjnej technologii baterie litowo-jonowe. Rowery wyprodukowane w Szczecinie były już niejednokrotnie nagradzane i wyróżniane a elegancki trójkołowy rower cargo został wybrany rowerem roku w konsumenckim teście w Holandii. 

„Jesteśmy w trakcie realizacji budowy nowej fabryki, która uruchomiona będzie w połowie 2023 roku. W nowym zakładzie będziemy mieli własną lakiernię oraz najnowocześniejsze linie do montażu rowerów oraz kół rowerowych. Będzie też osobna prototypownia, gdzie powstaną kolejne prototypowe modele nowych rowerów. Fabryka będzie zasilana i ogrzewana w oparciu o najnowsze technologie, skupiając się na zielonej energii (własna farma fotowoltaiczna, pompy ciepła, rekuperacja)”.

www.geobike.eu

GEOBIKE MFC SP. Z O.O. ul. Chmielewskiego 22A 70-028 Szczecin