Unia Europejska (logo) Pomorze Zachodnie (logo)

Gala Finałowa

Przyjdź i poznaj najlepszych przedsiębiorców Pomorza Zachodniego!
14 października 2019 r. o godz. 18.00, Netto Arena w Szczecinie.

II edycja Konkursu Gospodarczego „Twój biznes pod banderą sukcesu”

Przyjdź i poznaj najlepszych przedsiębiorców Pomorza Zachodniego. Zapraszamy!

Kiedy? 14 października 2019 r. o godz. 18.00.
Gdzie? Netto Arena w Szczecinie.

W czasie Gali Finałowej zostaną ogłoszeni i nagrodzeni zwycięzcy – trzy najlepsze i najbardziej innowacyjne firmy II edycji Konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu”. Zwycięskich przedsiębiorców będzie zapraszał na scenę prowadzący uroczystość – Mateusz Hładki, konferansjer i dziennikarz telewizyjny, obecnie związany ze stacją TVN. Statuetki z zaszczytnym mianem Bandery Sukcesu wręczy im Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierd Geblewicz.

Podczas tego wieczoru zabłyśnie wiele nowych gwiazd biznesu, ale gwiazdą muzyczną tego wieczoru będzie: Ania Dąbrowska! To w rytm jej przebojów będziemy świętowali sukces zachodniopomorskich przedsiębiorców.

A wśród zaproszonych gości będą też znani influencerzy:

  • Matura to Bzdura,
  • 7 metrów pod ziemią,
  • Dla Pieniędzy.

Czeka 400 bezpłatnych wejściówek!

Pobierz poniżej bezpłatną wejściówkę na Galę – wystarczy, że zarejestrujesz się za pomocą platformy Evenea. Nie przegap szansy na przeżycie wielkiego finału Konkursu razem z nami. Przyjdź, zainspiruj się i poznaj potencjał, który drzemie w zachodniopomorskich firmach! Dobrej zabawy!

Regulamin dystrybucji zaproszeń na Galę Finałową

Twoja przeglądarka jest nieaktualna! Może to powodować kłopoty z bezpieczeństwem oraz nieprawidłowe wyświetlanie stron. Zaaktualizuj swoją przeglądarkę lub pobierz jedną z następujacych: Firefox, Chrome, Opera.