EasyFootings®

„Jesteśmy pasjonatami środowiska docenionymi za innowacyjne i wyważone podejście do zrównoważonego projektowania. EasyFootings® to pierwszy zaprojektowany i wyprodukowany fundament zgodnie z zasadami cyrkularnej gospodarki, aby po zakończeniu cykli życia na inwestycji produkt rozłożyć na części i poddać recyklingowi aż w 100% lub zainstalować go ponownie”.

EasyFootings® to Polska firma stawiająca na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania fundamentowe. Projektuje i produkuje innowacyjne, gotowe do natychmiastowego zastosowania w każdym terenie prefabrykowane fundamenty mikropalowe. Przedsiębiorstwo powstało w 2010 roku. Jego działania zostały docenione w 2018 roku poprzez nadanie tytułu „ORŁA INNOWACJI 2018” jako najbardziej innowacyjnej firmie w Polsce. Głównym celem oryginalnego oraz opatentowanego rozwiązania jest usprawnienie produkcji, obsługi i montażu przez wyższy stopień prefabrykacji. Daje to większe bezpieczeństwo, precyzję i szybkość budowy, a także lepsze warunki planowania kosztów i harmonogramu inwestycji. 

„Obecnie pracujemy nad innowacyjnym systemem konstrukcji obiektów stawianych na fundamentach EasyFootings®, aby budowanie było coraz łatwiejsze i tańsze bez względu na zastane warunki”.

www.easyfootings.info

EasyFootings Henryk Zawiślak
ul. Kamieńska 11b 72-420 Dziwnówek