Clochee


Nigdy nie odkładaj do jutra przyjemności, którą możesz mieć dzisiaj… z Clochee.

Produkty Clochee świetnie sprawdzą się na prezent z uwagi na kompleksową pielęgnację. Każdy produkt łączy w sobie skuteczne działanie, zapewniając jednocześnie przyjemność stosowania. Innowacyjne formuły, wyselekcjonowane składniki aktywne dbają o kondycję skóry na co dzień. Estetyczne i luskusowe opakowania oraz subtelne zapachy sprawiają, że domowa pielęgnacja staje się przyjemnością.

Marka Clochee oferuje produkty dla każdego: od pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet i mężczyzn Anti-age, przez produkty dla skór młodszych, mieszanych i tłustych po delikatną pielęgnację dzieci.

Dlaczego warto wybrać kosmetyki od Clochee?

Łączymy tradycję z nowoczesnością. Filozofia Clochee stanowi perfekcyjną kombinację natury, nauki i innowacji. Naszym celem jest stworzenie jak najbardziej doskonałych kosmetyków naturalnych, skutecznych i zdrowych. Marka wykorzystuje siły drzemiące w naturze pozostając w zgodzie ze środowiskiem. Oprócz dbania o najwyższą jakość surowców, w Clochee niezwykle istotne są ekologiczne opakowania, nadające się do recyklingu i będące po recyklingu. Marka oferuje tym samym produkty niezwykłej jakości, realnie dbając przy tym o środowisko i zachęcając do tego samego swoich klientów. 

Produkty posiadają certyfikat Vegan Society, najnowsza linia produktowa Simply Nature by Clochee uzyskała certyfikat ECOCERT. Wyjątkowość kosmetyków potwierdzają także liczne nagrody, które otrzymali m.in. od czołowych magazynów takich jak Glamour czy Qltowy Kosmetyk.

Zespół Clochee działa z hasłem powrotu do natury. Naszym celem jest stworzone produktów, które pomogą właściwie troszczyć się o stan i wygląd Twojej cery. W ekologicznych opakowaniach zamknęli cząstkę natury, która może Ci towarzyszyć każdego dnia. Ważne jest aby realizować misję dostarczania kosmetyków naturalnych z poszanowaniem środowiska

Więcej informacji o firmie i jej produktach znajdziesz na