Celownik


Celownik – innowacyjny planer rozwojowy, z którym zrealizujesz wszystkie swoje cele.

Święta to idealny moment by podarować komuś bliskiemu coś więcej niż sam prezent. Innowacyjny planer rozwojowy „Celownik” to oparty na badaniach socjologicznych notatnik i jednocześnie książka. Podarowując komuś „Celownik” dajesz mu/jej wiedzę, optymalizację czasu, możliwość realizacji swoich marzeń, dużo frajdy przy odkrywaniu tego co zakryte, a także i przede wszystkim lepszą organizację swojego życia.

Zastosowanie w nim zdrapek, ukrytych stron, farby zapachowej i jego budowa powodują, że nie ma na rynku konkurencji i jest to jedyny tak rozbudowany planer.

Dlaczego warto wybrać planner Celownik?

„Celownik” to jedyne narzędzie rozwojowe na rynku oparte o badania socjologiczne. To przygoda, po której prowadzi Cię mistrz Tagetto. Składa się z:

  • – 30 arkuszy do wyznaczenia swoich celów
  • – 60 zdrapek z ukrytymi pochwałami i wzmocnieniami
  • – 20 narzędzi rozwojowych do pracy nad celami i zwiększania swojej efektywności
  • – 10 niespodzianek
  • – 4 matryce do jeszcze lepszej pracy na co dzień

Narzędzia i niespodzianki ukryte na specjalnie przygotowanych stronach, odkryjesz je dopiero gdy osiągniesz cel.

Dzięki niemu nauczysz się jak wyznaczać cele, rozwiniesz swoje kompetencje, zrozumiesz mechanizmy działania, które dają nam gwarancję osiągnięcia celu, a także poznasz narzędzia wywodzące się z fabryk Toyoty wykorzystywane na całym świecie

Twórca „Celownika” Ryszard Kral  to manager z wieloletnim stażem w zarządzaniu dużymi organizacjami. Certyfikowany Mentor. Założyciel wydawnictwa i autor narzędzia rozwojowego „Celownik”. Z wykształcenia socjolog, Ironman, ultramatończyk, skoczek spadochronowy, certyfikowany nurek.