Bohomazy

Nerka od BOHOMAZY to najbardziej praktyczny i designerski prezent jaki może sobie wymarzyć!

Dlaczego warto wybrać nerkę od BOHOMAZY?

BOHOMAZYowa nerka sprawdzi się w każdych warunkach i w każdej sytuacji. Pokocha ją ktoś lubiący dużo nosić, ale się nie przeciążać, ktoś szukający przygód nawet w miejskiej dżungli, ktoś noszący się zarówno sportowo, jak i pół-elegancko, ktoś kto kocha barwy w wielu odcieniach,  nawet czerni i ktoś kto kocha nieszablonowe rozwiązania. Może towarzyszyć użytkownikowi w zwykłych zakupach, na spacerze, podczas wyprawy na plaże, w dalekich podróżach, ale także na wyjście do teatru, bal lub dyskotekę. Dostępne są trzy rozmiary dla każdego w zależności od potrzeby magazynowania. Szeroki wybór wzorów pozwala znaleźć coś dla najbardziej wymagającego użytkownika.

BOHOMAZYowa nerka jest w 100% autorskim tworem. Wykonana jest z impregnowanej tkaniny wodoodpornej co zapewnia jej trwałość na wiele lat. Wykończona jest ręcznie plecionymi sznurkami, które nie narzucają jej sportowego charakteru a dają możliwość wkomponowania w każdy strój. Bawełniane sznurki użyte w nerce są produkowane w Szczecinie.

BOHOMAZY to ręcznie szyte nerki skąpane w barwach i wyrwane z wyobraźni z nutką szaleństwa. To produkty niecodzienne w swojej codzienności nadające się do użytku na okazję i bez niej.

Więcej o firmie i jej produktach znajdziesz na