Ayursofia


Dwa gramy praktyki lepsze niż tona teorii.

Zestaw trzech ziołowych herbatek – ,,Uziemienie”, ,,Spokój” i ,,Energia” to idealna propozycja na prezent. Trzy ekologiczne kubki, a w nich 20 biodegradowalnych, ręcznie pakowanych torebeczek z rozkosznie pachnącymi mieszankami. Dodatkowo, zestaw zawiera bonusowy test żywiołów według Ajurwedy, pomagając lepiej zrozumieć swoją naturę. To nie tylko prezent, ale także opowieść o trosce o zdrowie i harmonię ciała i umysłu.

Spokój to synonim szczęścia i luksusu, na który zasługuje każdy. Po herbatki można sięgnąć w zależności od potrzeby i nastroju, co sprawia, że staje się uniwersalnym prezentem bez względu na wiek. Herbatka będzie towarzyszyć obdarowanemu przez większą część roku, a przygotowywanie naparów będzie jak magiczny moment obdarowywania

Dlaczego warto wybrać herbaty od Ayursofia?

Herbatki nie zawierają teiny ani kofeiny, są idealne do picia wieczorem. Można się nimi dzielić, a dzielenie się może być dobrym początkiem każdej relacji. Mieszanki ziołowe są pakowane z troską i miłością w małej szczecińskiej rodzinnej manufakturze. Ten zestaw to swoisty język miłości, a w nazwach herbatek : spokój, energia i uziemienie kryją się najlepsze intencje oraz tradycyjne życzenia: ,,dużo szczęścia, zdrowia i miłości.”. Tworzone od 2019 roku przez konsultantkę Ajurwedyjską I stopnia z Szczecina, herbatki ziołowe dostarczają niezapomnianych wrażeń smakowych, a co najważniejsze, są skuteczne.

Zgłębiając kulturę herbaty, Ayursofia staje się miejscem, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. W Ayursofia wierzymy, że nie wszystkie herbaty są takie same. Autorski koncept, grafika, teksty i pomysł na firmę wynikają z potrzeby pomocy, nadając im unikalny charakter. Opakowanie w papierowe, niebielone, ręcznie pakowane torebeczki podkreślają ekologiczność i dbałość o detale. Herbatki wprowadzają klientów w świat ajurwedy, zachęcając do zabawy poprzez testy, umożliwiające poznanie swojej indywidualnej natury. Wartości ekologiczne są silnym punktem, od kompostowalnych saszetek bez dodatku aromatów, przez organiczne składniki, po opakowania bio. Mieszanki są produkowane lokalnie, wegańsko, z dbałością o jakość, hand-made, wyróżniając się na rynku z uwagi na zrównoważony rozwój, świadomość ekologiczną oraz skuteczność. To nie tylko herbatka, to doświadczenie opakowane w przyjazną dla środowiska formę.

Więcej informacji o firmie i jej produktach znajdziesz na