/

Ania Staśkiewicz

Graphic recorderka, sketchnoterka, facylitatorka graficzna, trener myślenia wizualnego. Propagatorka sketchnotingu i komunikacji wizualnej. Za pomocą obrazów i słów upraszcza komunikację.

Ania wykorzystuje metody myślenia wizualnego w biznesie i edukacji. Tworzy zapisy graficzne, notatki wizualne oraz filmy sketchnotevideo. W swojej pracy wykorzystuje 17 letnie doświadczenie w pracy w obszarze dotacji unijnych, w tym ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami.

Sketchnoting jest jest jej pasją. Od kilku lat aktywnie działa w międzynarodowym środowisku sketchnoterów (uczestniczka International Sketchnote Camps), dołączyła również do European Forum of Visual Practitioners. Była także gościem podcastu „ojca sketchnotingu” Mike Rohde „the Sketchnote Army” oraz podcastu „Visualthinking with Yuri Malishenko”.

W swojej pracy wspiera firmy i uczelnie w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Z jej usług skorzystały firmy takie jak Medicover, KGHM, Miele, Lorea’l, Bosch, Samsung, Orange, ABB, EuroAGD, Bosman czy Lech oraz uczelnie, jak Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu czy Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, Uniwersytet Szczeciński i instytucje publiczne.

Ania Staśkiewicz prowadzi autorskie warsztaty „Sketchnoting krok po kroku”, zachęcając do tworzenia notatek wizualnych zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. 

Nieustannie rozwija swoje umiejętności, szkoląc się u mistrzów z dziedziny Graphic recordingu i facylitacji graficznej oraz sketchnotingu takich jak Alfredo Carlo, Malte von Tiesen Hausen i Mike Rohde.  

Prywatnie mama Hani i Kuby. Uwielbia zumbę i salsę, podróże, fantastykę oraz SUPy

Więcej informacji o Ani

Przejdź do pozostałch wiadomości